bugün

dort (4) saat uyku yetiyorsa helal olsundur, yuru be aslanimdir, ozendigimdir. hayat daha fazla uyumak icin fazla kisa.
24 saat boş zamanı olmasına rağmen benimdir. Çok denedim daha fazla uyumayı ama ne mümkün!

Ben de bıraktım aga. Şimdi ne zaman uykum gelirse. Bazen öğlen uyuyorum bazen sabah 6'da.

Ama ne hikmetse hiç geceyarısında uyuyamıyorum. Geceyarısında uyuyabilsem tüm sorun çözülecekmiş gibime geliyor.

Bazen erkenden yatağa giriyorum şimdi uyurum belki diye 1 saat gözüm kapalı beklediğim oluyor ne gelen var ne giden!
büyük ihtimal sağlıkçı olan kişidir.
idolümdür. Nasıl başarıyor sırrını vermelidir.
benimdir. alışmayla alakalı. her gün 3te yat 7.5 gibi kalk güzelce yıkan mis.
Günde 22 saat uyuyabilen bir ben değildir.

Kötü bir gün geçiriyorsam bayılır gibi uykuya dalabiliyorum. Sanırım bu, strese aşırı hassas vücudumun moral bozukluğuna karşı direniş şekli.

Mesela klasik bir soru vardır, "aldatıldığını ogrensen ne yaparsın?"
işte ben önce uyurum.
Sonra da yokolurum. Eminsem, o adama bir tek laf söylemeden hayatından kayarım.

Ama önce uyumak şart.
amaçsız insan değildir. kesinlikle yapmak istediği bir şeyler vardır.
Gta1 dir. Yani ben. Ne yapayım uyku tutmmuyor zaten akşam 9 dan sabah 5 e kadar sözlükteyim. Diğer zamanlarda da uyumuyorum zaten. Kendimi hiçde halsiz hissetmiyorum. Çok zindeyim Maşallah desenize oğlum. Gurur duyun kahramanınız gta1 le. Yani benle.
Bu benim. Bu aralar max. Uykum 4 saat bazen 2saat bile yeterli geliyor. Yeterince dinç ve kendimdeyim uyku isteği yada yorgunluk hissi yok.
bir süre sonra beyni yanar.
Az uyuyan insanovskidir.
Askerde olan kişidir. 4 saat den fazla uyuyunca mal gibi geziyorum bütün gün.
şahsımdan 2 saat daha az uyuyan kişidir. gün boyunca ruh gibi gezer.
ya bana 7 saat uyuyan insan bulun ona bile şaşarım uyanamıyorum çünkü arkadaş. bu kişiler nasıl az uyuyarak ayakta kalmakta merak etmekteyim.
Normal bir insandır. Her türlü şarta kendini hazırlamış olur. Çok da zararı yok, beynim de yanmıyor böyle alışınca böyle gidiyor işte.
insomnia hastalığına doğru emin adımlarla ilerliyordur.

en ideali 6, sınırı 5 saattir. sınırda dolaşmamak veya altına inmemek lazım. tehlikeli olabilir.
Günde dört saatuyuyan biri gunduz bir saat uyusa kafidir. Gunduzun bir saati gecenin dört saatine bedeldir.
O geri kalan yirmi saati uyuklayarak, yani sik gibi geçirecek kişidir. insan vücudu en az altı saat uykuya programlanmıştır ki günümüzün zorlu koşullarında yedi saat bile tam yetmemektedir. 23 ila 03 arasında uyuyorsa yine bir derece ama gece üçte yatıp yedide kalkıyorsa o günden hiçbir verim beklemesin,
(bkz: oytunkaran)
Ani ve aşırı sinir halinin görülebileceği insandır.
evet, benimdir o. Gecen sene dort, hatta bazı gunler uc saat bile uyumuslugum vardir. Ne kadar gereksiz ve verimsiz bi eylem oldugunu yeni yeni anlamaktayim. * *
manyağın tekidir...bu arada ömürleri biraz kısa olur; haliyle kalp ve diğer organlar bir süre sonra topu dikmeye meyilli hale gelir; yeterince dinlenemediğinden...
(bkz: benim lan bu)
benim diyen arkadaşları tek tek not aldım. 15 yıla kalmaz ahrette buluşuruz gençler. Bilimsel olarak ölüyoruz çünkü. Evet doğru. 6-8 saatten az uyuyan insanların ömrü kısalıyor. Öpüyorum gözlerinizden.
kıskançlıktan öldüğüm insan. ne kadar denesem de yok anacım olmuyor. esen kalın efem