bugün

1)gunah olur diye turbansız ve carsafsız gezmemek,
2)gunah olur diye icki icmemek,
3)gunah olur diye kadının bulundugu yere girmemek,
4)gunah olur diye namazını kacırmamak,
5)ama gunah olmasına ragmen yardım icin toplanan paraları bir guzel cebe atmak
sıralamasında ilk uce girebilecek dusuncedir.
sevginin aracı olduğu hiçbir şey, hiçbir dinde yasak olamaz. bu sebeple saçma davranıştır.
çelik gibi irade isteyen durumdur. Her babayiğidin harcı değildir. En tatlı günahtır ayrıca.

edit: illa yazar evlenmeden önceyi kastettim diye dit verecek de rahatlayacaksınız dimi?
hayatı seksten ibaret görmeyip, allah'ın, o kişiye helalini nasip edene kadar beklemesidir. günümüzde bu tip kişiler, hor görülür, ya da ne bileyim, salak denir, aşağılanır, ama kişi allah'tan korktuğu için, nefsinin en çok istediği zevklerden biri olan zinaya, karşı koyabiliyorsa, allah katında değeri yüksek olan bir insandır diye düşünmekteyim.

not: allah'ın işine karışılmaz tabi, kim allah katında değerli kim değil, bu benim işim olamaz. ama zina'yı allah korkusu sebebiyle gerçekleştirmeyen bir insan, allah'ın sevgili kulu olsa gerek diye düşünmekteyim.
islam dinine mensup biri değildir belli ki. "seks" eşittir "zina" diye bir şey olmadığına göre? onun dışında, hangi dinde "seks yapmak günahtır" uyarısı var, o da bilinmiyor tabii.
(bkz: yuh artık)
(bkz: günahı yoktur oğlum)
insanın doğasına hakaret etmesidir. garip olan evlenmeden önce yapmama anlayışıdır. demekki hiç evlenmeyen bir insan seksin nasıl bir şey olduğunu tatmadan hayata veda edecektir. komik...
irade gücü gerektiren karardır. takdir edilesidir. yalnız seks yapmak günah değildir; zina etmek günahtır. bu da böyle biline.
allahın verdiğini kuldan esirgeme durumudur.
günah olur diye üremeyip dünyanın sonunu getirmektir.
(bkz: sevişirken öyle demiyordun ama)
tam cahil cühela halkımın yapacağı iş.
bu familyaya dahil insanlar aynı zamanda akp ye de oy atmaktadırlar.
sex günah değildir evlilik dışı sex günahtır.
(bkz: bak eksi veriyo)
(bkz: yalan mı söylüyorum lan)
(bkz: la o zaman nüfus tükenir)
hak deliğiyle her türlüsü uygundur arkadaşlar imam değilim ama imama sordum.

ayrıca oral da günah değilmiş başka bir şey demişti*.

hak gördüğünüz yere sokabilirsiniz.

tıpkı cübbeli nin dediği gibi "ben bana helal olan her şeye binerim".
günah olan herşey güzel değil midir zaten? (bkz: alkol zina domuz eti vs)
nedense hepsinin 8-9 çocuğu var. heralde bu çocuklar gökten düştü. efendim çocuk yapmak için seks zorunludur. bunu ben mi söyliycem size. (bkz: kendiyle çelişen dindarlar)
beyaz giyme söz olur.
siyah giyme toz olur.
bazı inançlara göre, yalanın-dolanın, hırsızlık ve cinayetin sevap, sevişmenin günah olmasıdır.