bugün

ust komsunuzun kizidir. evde kizlarla parti vererek gulsen den yatcaz kalkcaz hoop ordayim i banira cinira soyleyip beynimi siken ergendir. evet. lakin ben bir storm the sorrow soylerken yere vurmasini bilir. gotune seksenlerin rock kasetleri sokulasicadir.
türk pop müziğinin önemli isimlerini dinleyen "geri zekalı"dır. tamam, türk pop müziğinde gereksiz, yeni nesil isimlerin olduğunu düşünebilirsin, anlıyorum, zevk meselesi. ama kendin dinlemiyorsun diye "gelip geçici" diye addedemezsin türk pop müziğinin temel taşlarını oluşturan şarkıcıların yaptıkları şarkıları. belki salakça, başarısız işleri de vardır, olabilir. ama neden genel olarak yaptığı iyi işleri görmüyorsun? gülşen dün mü çıktı, hande yener dün mü çıktı piyasaya?

ben bugün hala gülşen'den "be adam"ı, "bu aşk adam olmaz"ı, "canın sağolsun"u dinlerken aynı zamanda "kardan adam"ı, "yatcaz kalkcaz ordayım"ı, "ırgalamaz beni"yi de dinliyorum büyük keyifle.

aynı şekilde hande yener'in "acele etme"sini, "küs"ünü, "acı veriyor"unu, "armağan"ını, "yalanın batsın"ı seviyorken, yine son zamanlarda çıakrdığı "bi' gideni mi var"ı, "hasta"yı, "çöp"ü, "ya ya ya ya"yı da çok beğeniyorum.
murat boz'un da şarkıları keza öyle.

bunları dinlerseniz "geri zekalı" ama rammstein'dan "pussy"yi dinlerseniz "dahi"siniz. çünkü "pussy" çok daha mesaj içerikli bir şarkı ve metal. sizin anlayışınız bunun gibi. ne de olsa bu sanal platformlarda bir tek rock veya metal dinlemek zorundayız, değil mi?

kabul edeceksiniz, türk müziğinde yapılan kaliteli işleri kabul edeceksiniz. türk pop müziği sadece demet akalın'ın giderli tavrından, serdar ortaç'ın iki nota bir bestesinden oluşmuyor...

ayrıca:
(bkz: uludağ sözlük ün tabuları)
iyi hoş insanlardır. emir kim amk? evet.