bugün

bu devletin kodrosuna pkk lı öğretmen aldığınıda gördükten sonra hiçte şaşırılmayacak olaydır. ne kadar it kopuk sanatçı yazar varsa, açılım adına vermediğimiz taviz kalmadı. aslında açılım da bunları nemalandırmak için bahaneden başka bişey değil de neyse başlamayım yine.
trt sanatçılarına ödenen ücret halkın ödediği elektrik, su, doğalgaz faturalarından karşılanıyor. böyle birşey olduğuna inanmıyorum. doğuda o kadar insan yoksul haldeyken, adanada kadın yoksulluktan intihar ediyorsa; trt 400 bin tl gülben e vermez gülben de bunu almaz; tabi içlerinde küçük bir insanlık kaldıysa.

trt müzik genel koordinatörü de benimle aynı fikri paylaşıyormuş;

http://www.hurriyet.com.t...zinhatti/20153038.aspnull
normal bir insan evladinin yillarca hatta omru boyunca calisip da kazanamadigi, hatta ruyasini bile goremedigi, astronomik rakamlari sanatci bozmasi, evet sanatci bozmasi cunku ses yok egitim yok yetenek yok, insanlarin 1 ayda kazanmasi hatta oyleki bazi ozel gecelerde 1-2 saatligine sahneye cikip kazanmalari ayni sayin gulben hanim gibi.

(bkz: boşuna okuyup iyi universiteler bitiripte issizler sinifina katilmamak lazim.)
yıl 2012 olmuşken neden hala milli uzay programına sahip bir ülke olamadığımızın göstergelerinden biridir. ne yapıyor lan bu kadın altın mı sıçıyor afedersin. ayda 400 bin tl ne demek?
eşcinseller için hastalıklı diyebilme hakkını yine de kendinde bulmasıdır. asıl hastalıklı olan trt'nin bu kadına bu kadar parayı vermesidir.
(bkz: trt nin yandaş ünlüler için hayır kurumu olması)
bu ülke için ne yaptığı bile belli olmayan bir insanın ayda 400 bin tl almasıdır.

şimdi bu insana ayda 400 bin tl verene mi kızacaksın yoksa ayda 400 bin tl aldığı halde hala ben işçiyim, emekçiyim diyene mi kızacaksın?
yok nerden geliyor bu değirmenin suyu?
ayda 400 bin tl ne demek lan?
o değil de bu haberi galiba erol köse çıkardı ilk.
adam ajan gibi amk.
gülben ergen' in parasını biz ödemek zorunda mıyız? Bilindiği üzere elektrik faturalArının %2 si trt ye gitmektedir. Peki neden trt bu pAralArı alıp bu kişilere savurmakta. çünkü trt yapısı şu an da tamamen akp nin takımı. kendi takımına peşkeş çekmek en doğal hakları. Gülben Ergen' in kocası Mustafa Erdoğan ın bAşbakan tayyiple olan ilişkisi biliniyor. Gülben ergen aylık trt de ki programından 400 bin lira alıyor. Biri birbiri diğeri şu an ki akp milletvekilli eski futbolcu hakan şükür... Futbol mAçları sonrasında yorum yAparak aylık 700 bin lira alan akp yandaşı vatandaşımız. Ve bunun gibi daha niceleri ülkemizde ki en fakirden en zenginine kadar herkesin parasına el koyup birbirlerine peşkeş çekiyorlar. Tabi ki bunlar bizim paralarımızla oluyor.
Şakşakçılıktan kazandığı paralardır.

Karı yılda 4800000 lira alıyor lan...
elektrik faturalarında yazılı trt payının, aslında kimlerin payı olduğuna dair ipucu veren bilgi.
ben mabadımı yırtıyor 1500 tl kazanıyorum ki öğrenciyim paraya ihtiyacım var işe bak ne yaptığı belli değil aldığı para dağ gibi yazık ülkemin kaynakları nerelerde yazık.
bu kadını oldum olası samimiyetsiz bulmuşumdur, o kadar güzel bir maddede o kadar samimiyetsiz bir ruh.. zaten trt yi hiçbirzaman anlayamadık. allah bilir nuray yılmaz bu paranın üçte birini alıyordur...
amına koyduğumun dünyasının ne kadar adaletsiz olduğunun resmi olan olaydır.

(bkz: dünya kadar malın olacağına)

millet de evine nasıl 10 lira fazladan götürürüm diye kendini paralasın. vay amk.
gülben ergen isimli şahsın sunuculuk yaptığı programda aldığı para.

bu parayı ve daha fazlasını trt dizileri haftalık alıyorken gülben ergen'in alması yadırganmamalı. iyice araştırılmalı. sponsor-reklam gelirleri kime gidecek? nasıl bir anlaşma yapıldı? trt'ye program "çakamayan" yapımcıların telefonda yazdırdığı haber olma ihtimali yüzde kaç?

Kendisine bağlı bir ünlü'nün yerine program saatini Gülben Ergen aldıysa buna kinlenen bir menejer'in telefonda yazdırdığı haber mi? önce araştırmalı sonra konuşmalı.

gelir adaletsizliği üzerine saatlerce konuşabilirim bu kodumun dünyasında ama iş böyleyken de böyle.
Yuh a..ına koyum diyorum sabri reyiz. Bu ne la Behzat komiserim.
dünya kadar malın olacağına, fındık kadar amın olsun, sözünü akıllara getiren durumdur. aldığı eğitim, verdiği bilgi, gösterdiği çaba, göz önüne alınırsa, aldığı ücretin hiçte uygun olmadığının, trt'nin ücret dağılım konusunda adil davranmadığının en büyük, en güzel kanıtıdır.
trt'nin neden en çok zarar eden devlet kurumu olduğunu kanıtlar niteliktedir.
Adaletini sikeyim tv dunyası .
mantığın sadece askerliğin başladığı yerde bitmediğini gösteren çarpıcı örneklerden biridir. faydacılık noktasından baktığımızda futbolu da içine katarak söylemek lazım sadece iyi vakit geçirmek eğlenmek için bu meblağların gözden çıkarılması normal midir bunu sorgulamamız gerekiyor. evlatlarımızı emanet ettiğimiz eğitimcilerin, güvenlikçilerin, sağlıkçıların durumu ortada iken mantığın kapıkule'den giremediği bir ülkede mantık arayalım.
özel bir kanalda olsa bu ücretin program temsilcisine verilmesi için bölüm başı aldığı ücretin minimum beş katı reklam toplayabilmesi gerekirdi.
gülben ergenin bu pastaya bu denli bir katkıyı yapıp yapmadığı tartışılır ancak trt'nin bütçesinde aldığı parayla haramzade ilan edilecek son kişilerden biridir.
tüm teknolojik ürünler dahil iletişim her dalı ve en son elektirik faturalarına kadar yansıyan trt katkı payları ve devlet hazinesinden akan milyonlarca tl içinde sorgulanacak o kadar çok şey var ki boşuna tek kişiye yüklenipte kendinizi yormayın.
Bir gecede 3-5 şarkı söyleyip trt'den 1milyon alan Tarkan'ın yanında her sabah canlı yayın yaparak aldığı para gayet uygundur aslında bakınca.
(bkz: Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler)
kürdün vermeyip bizim verdiğimiz vergiyle kürtçe trt kurulmuş, gülben ergen 400bin değil 999bin tl alsada koymaz artık durumudur. onun yanında bu nedir ki? tabi işin vergi kısmı oturup 30 saniye kafa yorunca insanı çileden çıkarır cinsten. * * * * *
(bkz: türkiye deki gelir dağılımı bozukluğuna örnekler)
haybeden kazanç.yazık günah.
evde yaptığı laklak ile aynı şeyi televizyonda yapıyor ve 400 bin TL alıyor. özel kanal olsa bize ne ama giren çıkan bize.
güncel Önemli Başlıklar