bugün

memeleri patlar inşallah orospuların.
küçük çaplı bir füzyon patlaması deniyorlardır.

meme tepkimesi olarak da bilinen bu tepkimenin sonucunda çok büyük miktarda enerji açığa çıkar.
(bkz: silikon fighting)

Ayrıca ölür insan ölür.
Meme hassas bir bölgedir bazı kadınlar yüzüstü yatamıyor bunlar hayvan gibi şey yapmışlar.

Bu işte var bir şey.

Edit: yanlış alarm videonun sonunda belli oluyor ki 2 kat sütyen var ve muhtemelen içine ellerine ne geçerse atmışlar.
Canlarının acımaması daha anlaşılır hal alıyor.
cern^deki bilim insanlarından biraz feyz almaları gereken kişiler.
(bkz: meme var dediler geldik). nerde lan memeler! aşofman var aşofman.
Helal olsun koca memeli pardon koca yurekli kızlar...
Allahin verdiğini kuldan esirgemek olur mu zaten be.
Silikonları patlayacak kızlardır.

(bkz: Sana kabaran bişey var)
bunları izlettiğiniz için sg. aranızda azan var mı beyler?
beyinleri memelerinden daha küçük olan kızlardır.
Ucuz kızlardır. Başlığı açan muhtemelen aynı zamanda inci yazarıdır. iyice inci'ye çevirdiniz. Biz ne yaptıysak çaylak oluveriyoruz, adamların rahatlığa bak sorun yok. Moderatörlere selam...
beyinleri minik olabilir ama biz erkekler için fark eder mi? Hayır. büyük meme küçük memeyi her zaman yener.
1:20 saniye dikkatleri üzerine çeken sahne..
bu arkadaşlarımızdır. görsel
pire mi yedi seni memeni kaşiyisun sözünün upgrade versiyonu.
insanın araya giresi geliyor.
insan, insana böyle zulüm etmemeli.
gerçekten de aklıma ilk http://galeri.uludagsozluk.com/r/810683/+ bunu getiren başlıktır. sonra yukarıdaki videoyu izleyince acaba ben mi yanlış anladım dedim sonra bu gif'i gördüm. tek değilmişim eheh.
Araçlarda ki Airbaglerin kadınlar için gereksiz olduğunun göstergesidir. Bunlar hep masraf...
Abartılan videodur. Bende bişey var sandım izliyorum 3 Sn bişeymiş meğer. O değil de sırf bu hareketi yapmak için kaç tane destekli sütyen takıp içini doldurmuşlar.
Biz de yapıyoruz bazen kuzenlerle makarasına ama böyle hazırlık yapmıyoruz anlık bişey.