bugün

genellikle memeleri açıkta bir bayan tarafından kullanılabilecek bir cümle. her birkaç saniyede bir üreme düşünen erkeğin doğasına yenildiğini ilan eder bir biçimde "samet göğüslerime mi bakıyorsun sen?" soruyla muhatap olabilirsiniz. cevabı ise "evet"dir. ıkınıp sıkılmayın. göğsü açıkta bir kızın bakılmasına karışma hakkı yok.
yok kevaşe ağızına bakıyorumdur.
mağazada çalışan bir kadının sorduğu soru.

sağ göğsünde de isim etiketi vardır.

acaba diğerine ne isim veriyor diye merak edip sorarsanız bu soruyu duyabilirsiniz.
"a göğüs müydü onlar? bende bu şişiklik ne diyordum,göğüs kası yaptın sandım."denilebilir.
evet bu kadar tüyü sadece saçında görmüştüm diye karşılık verilir.
göğüslerime bak lütfenin bir başka söylenme biçimidir.
büyük ihtimalle bakmıyorumdur ama böyle açık cesaretle sorulan bir soruya her an gelecek bir tokatdan korunacak mevziyi alıp net bir şekilde evet bakıyorum diye cevap verirdim. ay lav Yu adrenalin.
fail vermiş yada koca gögüslü kızlardan sıkça duyulma ihtimali olan replik. bakmayın içlerinde kalsın.
sanki küÇük bir Çocuğu azarlar gibi kurulmuş saygısız cümledir. ben yetişkin bir insanın hanımefendi istenmeyen şeyi yapmam göğüslerinize bakmadım bu sizin paranoyaklığınızdan kaynaklanıyor, saygısızlık etmeyin...
- oğha kocaman
+ göğüslerime mi bakıyorsun sen!?
- evet
+ arkaya geçlim gel sik beni erkeğim

gerisi malum.
Sorulan kisi sevgilinizse eveeet der ve akabinde siritir.
Her zaman olumsuz dusunulmemesi gereken bir sorudur.
göğüslerine bakan kişinin hoşuna gitmesi halinde kesinlikle sormayacağını düşündüğüm kadın çıkışması. ayrıca soru öbeğinin sorulduğu mekan ve zamana göre değişkenlik gösterir ki bazen soru değil bir nevi aşağılama, uyarma, ültimatom verme olarak kullanılır.
mmmmmm çok haccak bi meme.

Are you sex?
- yoo memene bakıyorum.
- ne? Niye öyle bakıyorsun?
- göğüs ne ki, meme değil miydi o?
bir Türk kızı tripi.
+ göğüslerime mi bakıyorsun sen?
- Hayır sivilcelerine.
+ anlamadım?
- ben de göremedim zaten.*
+Aşkım göğüslerim mi gözlerim mi?
-göööüüüzlerin:D
henüz karşılaşılmamasına karşın yakında birilerinin bana yönelteceğinden korktuğum soru cümlesidir. bakıyorum sözlük, seviyorum ne yapayım? ama vahşi duygularla değil, son derece standart bir bakış aslında. bu da benim üzerimdeki bir lanet işte *
+ göğüslerime mi bakıyorsun sen?
- amerika yeni füze üretmiş onlara bakıyorum.
+ anlamadım?
- füzeler diyorum güzelmiş diyorum.
+göğüslerime mi bakıyorsun sen?
-he evet bakıyorum amına koyayım, bir durum mu var?
+göğüslerime mi bakıyorsun sen?
-hayır sadece bi uğrayıp gidecektim.
- göğüslerime mi bakıyosun sen?
+ Bulabilirsem bakacağım.
-göğüslerime mi bakıyosun sen?
+göğüs mü? oda ne? ne göğsü? ne zaman bakmışım bana bi söyle?
- göğüslerime mi bakıyorsun sen?
- hayır sim var ondan dikkatli baktım.
-Goguslerime mi bakiyorsun sen?
+Evet.
(Burdan sonra dayak yiyorsunuz)

Bu kadar açık sözlü olmayın. Ağzınıza sıçarlar.