bugün

evet kardeşlerim böyle kızlar da varmış. göğüsleri küçük diye erkek eli değdirip büyütmek isteyen kızlar var. bunu da yeni öğrendim. hatta erkek eli değince göğsün büyüdüğünü de yeni öğrendim. ve öğrendiğim son bomba. bazı kızlar elletecek erkek bulamayınca küçük erkek kardeşlerine dokunduruyormuş. madem böyle birşey lazım, utanıyorsunuz, kafaya bi kese kağıdı geçirelim ben dokunurum hani.

not: ciddiyim valla sözlük. benim davşan da dedi sen dokun, sen büyüt benimkileri.
erkek kardeşini baştan çıkarması muhtemel kızdır. sonra da ensest oluyor, insan hiç kız kardeşiyle sevişir mi deniyor, efendime diyim kız kardeşiyle evlenen erkek gibi haberler falan çıkıyor. bugün erkek kardeşine veren, onu buna zorlayan kız kim bilir yarın kimlere verir, ne hale düşer...
gerizekalı kızdır. o vücudunun yanında sarkan kolların ucunda el bulunduğunun farkına varamayacak kadar gerizekalı hemde.

edisyon: eksileyenlere bakılırsa sözlükte abisine kardeşine elleten birçok gerizekalı mevcut. bundan sonra abazalar kızlara "ben senin abin gibiyim, bir erkek kardeş gibiyim" diye yaklaşmalı kanımca.
kur'an kursu hocasına da, imama da elletebilir. şeytandır *
büdüt: anlaşılan aramızda hiç elleyememiş imamlar da var *
ergenlik dönemine giren, memeleri ufak ufak beliren kızların memesi ellenmez sarkar diye büyüklerimizden duymustum ancak böyle birşeyi ilk defa duydum doğrusu. erkek kardeşine elletebiliyorsa babasına da elleten kızdır.
(bkz: hani marjinal bizdik)
(bkz: ensest ilişki)
o anda erkek kardeşinin pipisinin büyümesine neden olan kız kardeştir.
kız meraklıysa kendi avuçlasın arkadaş dediğimdir... el değil mi sonuçta? erkek elinde sihir mi var? ehem şey varsa benim neden haberim yok diyerek ellerime şöyle bir baktım yok lan bildiğin el.
başlık yazacam diye amı götü diline dolamış yazar gibidir.
(bkz: oha herkes orospu çocuğu oha)