bugün

(bkz: göğsünü kendinden başkası görmeyen kız)
henüz göğüsleri zevkli ve mideye sahip bir erkekle tanışmamış kızıdr.
götü kıllı erkeklerden daha iyi olan kızdır. en azından o kıllar ordan koparılır ama götteki kıllar...... (bkz: anammm)
emerken üstüne kusturma riski taşıyan kızlardır. emilirmi lan o bide ıyyy.
tedavisi olan kızlardır. tek seansda çözüyorum. (%100 çalışıyor)
gayri safi kız genel nüfusu içindeki oranları merak edilen kızlardır. payıma düşen kalsın diyecektim de...
(bkz: o işte bir yanlışlık var ama)

açıktan tavsiye; ağda yapmasın sakın, uçsuz kalır alimallah milletten uç ister sonra.. *
(bkz: iğrençlikte sınır tanımamak)
kızların kıllarından sadece seks için arındığını düşünen zihniyetler için bekaret ayracı kıllara sahip kızlardır.
sorun göğüs ucunda kıl olan kızda değil, onu almayan kızdadır.
görülürse kobra vinçle kalkmaz .
(bkz: bu aralar kıl tüydür gidiyor)
(bkz: hadi bakalım)
bir an kendimi inci sözlük de miyim acaba diye düşünmeme sebep olan başlık.
(bkz: caps yok mu caps)
(bkz: döşü kıllı kız)
dog style pozisyonuna geçip o kılı neden almadığını sert bi şekilde sorulması gereken dişidir. (bkz: vur kırbacı)
kıllarının cımbızla tek tek koparılması gereken kızlardır. insanı seksten soğuturlar.
Aydemir Akbaş'ın "seviyor, sevmiyor - 2" filminde başrol oynaması muhtemel hatundur. *
itici, iğrenç, berbat! terrible terrible!
(bkz: erato kozaku markulli)

değilse götüm.
(bkz: bu piç benim)
göğüste kıl olur sevgili gençler! önemli olan bu kıllardan arınmak.
Ayrıca siz götü, taşağı kıllı erkekler, onca kılınız varken o kılları temizlemeden laf etmeyin göğüslerimize. hadi şimdi siktirin gidin.
karşılaşabilcek erkek sayısı, abaza diye nitelendirdiğimiz erkek sayısı ile eşdeğer olan kız tipidir. yanısıra, tıklanmadan önce kulak memesini çekip tahtaya vurdurtan durumdur.
O kadar da özeli paylaşmayı doğru bulmayanların atmak istemedikleri başlıktır. Sevgilisine bu durumu anlatabilme ihtimali olmayan erkeklerin söyleyebileceği yalandan bir başlıktır. delikanlı adam, sevdiği kızın iç dizaynını başkalarıyla paylaşmamayı bilen adamdır.
kolunun kıllı olmasından iyidir. yinede seksten soğuturlar.
göğüs ucu ne lan? Yani bahsettiğiniz şey meme gibi bir şey mi? Arkadaşlar, bu başlıkta sanırım memesinin ucunda kıl olan bayanlardan bahsetmişler. Neden kız denmiş o da ayrı bir mesele tabi. Zaten hep kızlar versin, bâkire olsun; bâkire olmayan kızla evlenilmez falan filan hesabı...

Bizim toplumumuz çok hasta lan. Başlığı açan arkadaşı da kınadım.
kendisinden koşarak kaçılması gereken kızdır.