bugün

bu yaz olduğum operasyonda 2900 tl ameliyat ücreti+ yaklaşık 150 tl öncü tetkikler olarak çıkarılan fiyattır.
yer: kocaeli - çağın göz.
Z harfinin hayati önemidir.
100 liraya çizerim.
yakın zamanda ameliyat olup durumu hakkında bilgi verebilecek olan varsa memnun olurum.
Göz değildir o. Göz olsa duramazdın.

Şükür daha ihtiyaç duymadık.
aslında yanlış başlığa yazdım fiyattan çok ameliyat olup durumundan memnun olan ya da şikayeti olan var mı onu öğrenmeye çalışıyorum.
izmir' de 4 bin lira civarı olan operasyondur. Aman diyim kaşkaloğlu hastanesine bulaşmayın fiyat konusunda öperler benden söylemesi.
eskişehirde çok iyi bir cerrah şahsen tanırım 1700+muayne ücretine yapıyordu geçen yıl.
Kafanızı yormayın... Fiyata takılmayın. Sgk nız varsa gidin özel bir hastanede yaptırın.

Örneğin size 4000 lira mı dediler tamam deyin bana güvenin. Parayı ödeyin faturanızı alın operasyonu olun. Sonrasında vezneye gidin sgk güvencem vardı siz benden yüksek ücret aldınız il sağlık müdürlüğüne dilekçe vereceğim deyin... Paranız size tıkır tıkır ödenecek. Ha öncesinde söylemeyin yapmazlar. Ama banada güvenin paranız geri ödenecek çünkü cezai yaptırımı 35.000 civarı.
dünya göz hastanesinde yakın süreçte bir arkadaşım işlem yaptırdı.

4.5 dereceydi. 3000 tl ye mal oldu.

ancak riskli olmasa bile; operasyon sonrasında iki gün oldukça sancılı geçiyor.
ama gözdeki bozukluk tedavisinde en etkili yöntemdir.
2500 - 3500 tl arasında değişiyor.

saygılar sunuyorum azizim...