bugün

dünyada hiç bir türlü tehşisi olmayıp çaresi bulunmayan hastalık.

ulan göz kapağı scratch atar mı bir insanın, bildiğin bel fıtığı gibi çekme yapıyor, daha önce böyle 1 şey ne gördüm ne duydum, sol göz kapağı seçimlerin yaklaşması ile birlikte resmen bağımsızlığını ilan etmiş kendi kendine yukarı aşağı oynuyor, hayır ulan ilk gün 1 toz moz kaçmıştır belki etki tepki dedim yok amk, günlerdir böyle.

bu öptüğümün hastalığını bilen varmıdır diye merak bile etmedim değil, hayır yürürken gayr-i ihtiyari bir kızla göz göze gelirken olacak kız yanlış anlayacak amk. *
Tıp dilinde miyokimi denir ve sinir
bozucu olmasına karşın neyse ki bu seğirmelerin çoğu kez endişe verici bir nedeni yoktur. Yorgunluk veya mevsimsel alerji gibi faktörler göz seğirmesinin ortaya çıkmasında oldukça yaygın sebeplerdir. Bu düzensiz ve tek taraflı kasılmalar bazen birkaç dakika içerisinde kendiliğinden geçer ama
bazen de günlerce hatta
aylarca sürdüğü olur. Ancak
uzun süren seğirmeler ihmal
edilmemelidir çünkü bu
durumda bazı göz hastalıkları
söz konusu olabilir.
başlık açmayı bilmeyen kişi söylemi.
Canım göz kapağı fıtığı desen daha mantıklı oluşmuş cidden.
fazla kahve tüketiminin ve uykusuzluğun neden olduğu da görülmüştür.
(#23149041) kurumasından da olan bir hastalıkmış ki hastalık bile denmez herhalde ama ciddi olabiliyormuş, doktora görünmekte fayda varmıştır.
evlerden irak tepkisi verdirten fitiktir. belde boyunda yetmedi mi oraya kadar cikmis pis..

(bkz: o ney kiz)
Arada bir gelir ziyarete.