bugün

tahmin edeceğiniz üzere ''gkp''

tabanımızı ve tavanımızı oluşturacak kitle parti isminde yeteri kadar açıktır.

biraz külhanbeyi tavırlı bir abi bulup başına koymayı düşündüğüm parti.

bırak halkın demokratik özgürlüklerini bitkilerin fotosentez özgürlüklerini bile alırız.

alır mıyııızz ?

not:Apocalyptica dinliyorum apolitiğim ve ismim apocan

not2:iğrencim dememe gerek var mı?

not3:(Apocalyptica) googledan şey edip yazdım ;)
göt kıllarının seçmen sıfatını kazanması ile birlikte gkp türk siyasal hayatında büyük bir sıçrayış yaptı...

yenibatak
istiyorum ki benim seçmenim meydanlarda miting alanlarında götümün kılı olduğunu söyleyecek kadar cahil cühela takımı olsun.e zaten eğitim durumu ne kadar düşerse oy oranım o kadar artar. okumuş tipler afedersiniz ama lazer epilasyon mudur nedir ondan yaptırıyor. bizim kültürümüzde bu yok .

gkp başkan yardımcısı müfit erkasap
Seçimlere katılsa %50'lik oyu garanti olan particiktir.
istiyorum ki benim vekilim kitlemden daha fanatik bir şekilde beni savunsun. eleştirmesin yargılamasın beni. eziğim ben çünki. ne desem doğru olmak zorunda. çok düvdüler beni zamanında.neyse geçelim bu tatsız mevuzları.

hah benim vekilim öncesi sonrası diye gelişme gösteren dönemimin başarılarını öncesi diye gösterdiğim grafiklerde alkışlasın. şakşakçı takımı olsun.ne gösterdiğimi bilmesine ne gerek var. sonuçta ben kaldırıyorum o grafiği deme ama.koskoca ben grafik falan kaldırıcam yanlış mı olacak ulan. hösstt!
istiyorum ki benim medyam olsun bana ağır şeyler tilivizyonda söylendimi bizim hanım çok tilivizyon izler görüp canı sıkılmasın kızçelerim üzülmesin. şakkıdı şakkıdı sakız çiğneyebilsin kızçelerim kerkesin içinde. istediğim dizi istediğim formatta istediğim senaryoda olsun. bizim hanım üzülür demin dedim ya yaw.
http://www.gotkillari.org adresinden online ulaşılabilen partidir.
(bkz: kendi başlığına entry giren ezik yazar)
istiyorum ki ülkemde herkes ben halifeymişim gibi davransın. korksun ismim karşısında.vatandaş şikayete geldimi analı bacalı konuşup defedebileyim köpeği başımdan benden korksun din kisvesi altında milyonları temsil etme gücünü hiç bir şey ortada yokkken jöleli beyefendiler bana pas etsin bu sıfatı. çünki dünyevi hiç birşey bana yetmez çok aç gözlüyüm.
istiyorum ki kitlemin gözünün içine baka baka yalan söyleyebileyim.eğitim durumu düşük doğuştan şakşakçı kitlem ne dediğimi dinlemese bile beni savunsun. tdk'dan kelime anlamlarını değiştirip miting alanlarına çıkıp sanki bu kelime iki gün önce anlamı değiştirilmemiş gibi onları kandırabileyim. hoş anlamı değişse ne olur değişmese ne olur. desem ki yer çekimi yok kitlem beni savunsun.
parti üyelerinin içerisinde şu arkadaşların olmasını da temenni ettiğim partidir.
(bkz: polisin elini öpen ak gençlik)
benden nefret edenleri körükleyebildiğim kadar körüklemem lazım. benden nefret eden kitle ne kadar fazla olursa ve benden ne denli nefret ederlerse beni savunan kitle de o denli büyük ve o denli beni fanatik bir şekilde savunur.

sosyolojide buna eminem teoriside derler.

yok la rapçi var ya slim shady o işte