bugün

görüşme bittikten sonra ortaya dökülen nanelerin duyulduğu heyecan verici andır.
Genelde filmlerde olan hadisedir. Gerçekte olursa büyük buhranlara sebep olabilir.
fark edince içinizi sinirle karışık bir panik kaplar. hemen açık kaldığı süre zarfında neler konuştuğunuzu hatırlamaya çalışırsınız. eğer saçma sapan şeyler konuştuysanız o insanla bir yerlerde karşılaştığınızda utanç bile duyabilirsiniz.
karşı tarafın duymak istemediği şeyleri duyması demek genelde telefonu kapatınca karşı taaraf hakkında sallarızda.
karşı tarafa ettiğin küfürlerin duyulmasidir.
Iki tarafında sorumluluğu karşıya atmasından dolayı kaynaklanan sinir olunası durumdur.
annemle her konuşmamda yaşadığım durum. Kadın "görüşürüz" diyip telefonu kapatana kadar yanında kim varsa konuştuklarımızı anlatmaya başlar, ben de dinlerim. *

bir keresinde yanlışlıkla aradığımda kapatırken "hadi kolay gelsin" deyip son saniyede "gerizekalı" lafını çakmıştı. Bana söylese yine iyi, çok samimi. Ama yanında bulunan birine bunu demesi ve benim yanlışlıkla duymam.. *
yaklaşık 1 ay önce başıma gelen durum. Utancımdan konuştuğum kişinin yüzüne bakamadım berbat bir şey. Kimsenin başına gelmesin.