bugün

gördük kardeş.

tercihimi sözlük erkeklerinden yana yapmakla ne kadar iyi ettiğimi bir kez daha anladım.
sacindan suruklemedikce israr etmis sayilmayacak erkektir.
Yok dersin sevgilim var dersin. Bir kahve ya bir kahve diye yalvarir durur. Sözlükte bol miktarda bulunur. Siskoyum ben demek bile yaramaz.
düşman başına diye nitelendirdiğim nadir durumlardan biridir.
yakında siki tutacağı kesindir. kız evet derse ilişki devam eder. (bkz: yine elimize muhtaç kaldık) gibi söylemlerde bulunurlar. böyle durumlarda dikkat etmek lazım. evet! kendimden biliyorum.
internetten konuşmalarda da cereyan edebilecek bir durumdur.
itici çekilmez erkektir. ısrarıyla baştan kaybeder.
bi guzel sicmis sivama asamasina gecmis olan erkektir.
Bi ara benle kafayı bozmuş bi piç erkek vardı böyle.

Günde üç dört kere buluşalim diyordu. Bir aydan fazla oyaladım bunu, sonra attım engelleri kurtuldum.

Can sıkıcı, gerzek ve gereksiz bi tiptir.

Bir de sözlükte vardı böyle bi erkek ismi lazım değil o da izmirdendi. Çok aşırı iyi bi insandı. Onla çok görüşmek istesem de hayır demiştim. Ama o öyle birkaç defa ısrar etti. Çok iyi biriydi. Öyle işte. Şimdi yine üzüldüm onunla görüşmedigime.
Bahane ürettikçe ısrara devam eden tiptir. Bir süreden sonra insanı sıkar.
Görüşelim diye ısrar edeceğine eliyle takılsa daha iyidir.
kronik elizabeth sendromunun erkek bünyesinde oluşturduğu acınası durumdur. az delikanlı olun lan.
acilen yetişkin filmleri izlemeli, rahatlamalıdır. ardından normale dönecektir.
dipnot: ne yapalım erkeklerin fizyolojik yapısı bu şekilde. (bkz: cm101mmxi fundamentals)
Kız bahane uydurdukça bahanesine çözüm üreten vardır ki kıvanç olsa çekilmez. * *
Kendi değerini azaltan erkek.
gömüşelim diyen erkekten iyidir.
kızı kendinden git gide soğutan erkek tipidir.

ama çok nadir işe yaradığı da görülmüştür.