bugün

bir dönemin efsane oyuncularından olan, eski beşiktaş'lı futbolcu. istikrar abidesidir. beşiktaş'ın üç yıl üst üste şampiyon olduğu kadronun temel taşlarındandır. milli takım, futbolu bıraktıktan sonra kendisi kadar iyi bir stoper bulamamıştır.
rıza çalımbay döneminde teknik heyette göreve gelen, sonrasında rıza çalımbay teknik direktörlükten ayrılmadan önce takımdan istifa eden efsanevi beşiktaşlı futbolcu.
efsane beşiktaş kadrosunda oynamış, maç içindeki sakin ve kendine aşırı derecede güvenli tavırlarıyla akıllarda yer etmiş, kaliteli futbolcu.
bizim için iskender amcanın oğludur. kendisini tanımam etmem ama babası iyi insandır.
kıvırcık saçlarıyla hatırladığım ve bir dönem beşiktaş defansının temel taşı olmuş eski futbolcu. 1996'da istanbulspor'a transfer olmuş ve 2001'de aynı takımda futbolu bırakmıştır.
1966 yılında doğan gökhan keskin, 1984’ten 1996’ya kadar beşiktaş’ta oynadığı 336 lig maçında 14 gol kaydetti. gordon milne döneminde kazanılan şampiyonluklarda büyük pay sahibiydi. 1986 yılında trabzonspor’a attığı gol, beşiktaş’ı şampiyonluğa taşıdı. saha içindeki centilmen görüntüsü ve istikrarlı futboluyla a milli takım’ın da vazgeçilmez oyuncusu olan gökhan, 40 kez bu değerli formayı giymeyi başardı.

1996-97 sezonunda istanbulspor’a transfer olan gökhan keskin, 2001 yılında futbol yaşamını bu ekipte noktaladı ve sonrasında aykut kocaman’ın yardımcısı olarak teknik adamlık kariyerine başladı.

kaynak
türkiye a2 milli takımı teknik direktörüdür. son çıktığı a2 milli maçında takımı estonya a2'yi 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup etmiştir.

ayrıca beşiktaş'ın efsane defans oyuncusudur. topu oyuna sokabilme kabiliyeti üst seviye de olan bir defans oyuncusuydu ve ona benzer defans oyuncusu türkiye'de çok yetişmedi.
ileri de beşiktaş'ın başına geçecek teknik adam. milli takımlarda pişsin biraz daha.
--spoiler--
Sergen özü sözü bir adamdır. Ağzından çıkan neyse onu yapar. Beşiktaş'a ilk geldiğinde benim yanıma verdiler. Daha 17 yaşındaydı. "Al bu çocuğa göz kulak ol, at yarışı oynuyormuş" dediler. Aradan iki hafta geçti. Bir baktım, ben, Metin ve Sergen beraber at yarışı kuponu yapıyoruz!
--spoiler--

efsane.
önder özen'in istifasi sonucu besiktas sportif direktorlugune getirilebilecek eski besiktasli futbolcu.
konya bölgesi hentbol hakemi.
babası vefat etmiş.

https://www.dha.com.tr/sp...a-ugurlandi/haber-1610861