bugün

yo yo duygusaldır hatta daniskasıdır. mum yakıp karşısına gececegine bütün kış kat kat giyinip, rekli kombinasyonlu kazaklar giyip onların vicuda sundugu dogal birikintiyi biriktirip onlara kendi el emegi göznuru ile kazak örmektir.

(bkz: bu kız beni gormekli bana kazak örmeli)

- aşkım bu ne
+ sana kazak ördüm
- ama acayip kokuyo bu eski çoraplarından mı yaptın
+ yok. ama güzel fikir.
16-17 yaşından itibaren kıllanan erkek göbek deliğinde toplanan pamukcukları biriktirerek sonunda bir kazak ya da ne bileyim en azından bir süveter yapma eylemi.
her erkek göbek pamukçuğundan kazak öremez, ama yastık yapabilir.

(bkz: gobek pamugundan yastik yapmak)
(bkz: erkeklere ait iğrençlikler)
bir göbek kardeşliği kurulsa ve bütün pamukçuklar bir havuzda toplansa. 1. kalite pamuk üretimi sağlansa ve ihrac edilse ülke düze çıksa, fena mı olur lan?
(bkz: tanrı triko)
tüketiciden üretici pozisyonuna geçmektir.

(bkz: ergenin etinden sütünden yaralanmak)
giyilen kıyafet üzerindeki pamukçukların, sürtünme ile elektriklenen göbek kıllarına yapışırlar ama niye göbek deliğinin ta içerisine içerisine girerler bilemiyorum ama daha süper bir başka attraksiyon olarak,
(bkz: kiz arkadasin biyiklarindan takim elbise diktirmek)
şayet malzeme kazağa yetmesse yelek, atkı gibi alternatiflerin olduğu unutulmamalıdır. * *
abdest alanların yapamayacağı bir üretim olup fazla renk seçeneği de mevcut değildir.
(bkz: manik depresif sözlük hastalıkları)
hektarlarca göbek isteyen üretim tekniği. ne yazık ki çoğu insanın hektar boyutunda göbeği yoktur ama yine de bu işlemi yapmak isteyen azimli arkadaşlar için biraz olayı açalım. ilk başta yüzde yüz yünden imal edilmiş kıyafetler giyilir. bu kıyafetler üstteyken hoplanır zıplanır taklalar atılır arada sırada işaret parmağı göbek deliğine sokulur. daha sonra yüz üstü uzanarak kıyafet çıkarılır. bunu takiben iki eli ustaca kullanarak göbek deliğimizdeki pamuk birkintisi top haline getirilerek çıkartılır. evet işte oldu artık elimizde yaklaşık yarım gram gelen göbek deliği pamuğumuz oldu. şimdi tek yapmamız gereken bu işlemi bin beş yüz sefer yapmak ve elimize geçen pamukları ziyan etmemektir.
sevgilinin durumu farketmesiyle terketmesi bir olacak olan olaydır.