kız dediğin zayıf, sıfır beden, hadi olmadı balık etli olmalıdır. diğerlerine kız demek gerçek kızlara hakaret. yani bir am için mi her şey. okşayıp, yalamak, çimcik atmak yok mu ilişkide. göbeğini, yağlanmış, sarkmış vücudunu mu yalayacaksın kızın. saçma olur değil mi?. bu erkeklere bir erkek tavsiyesi; "iş"inizi bitirdikten sonra siktir edin kızı. valla bak. hiç yakışmıyor yanınıza.
(bkz: entry nick uyumu) ancak bu kadar olur yani.

kendi zevkleri doğrultusunda seçim yapan erkektir o ayrıca.

özel not: benim zevkim böyle değil bu arada okuycak sayın dostum sana gelsin bu. sen öyle değilsin yani.
yargılanmamalıdır, kendi tercihidir.
tanım: sevgilisini göbeğine göre değil, kişiliğine göre seçmiş erkektir.
edit: kızları sex aracı olarak gören, nicki kişiliği ile uyum sağlayan yazarımsı söylemidir.
62'den de tavsan yapar. ama bence hatun dedigin birazcik ele gelecek.
iç güzelliğe önem veren erkektir adam gibi adamdır.
(bkz: Göbeğini yerim)
bende şişman bayanlardan çok hoşlanmam ancak, tercih edene sonsuz saygı duyarım. zevk meselesi. benim göremediğim birşeyler görmüştür diye düşünürüm. *
zayıf kızların şişko kızlara olan öfkesinin bir kanıtı olan dayandırma.
önemli olan iç güzelliğidir diyen erkeğin gerçekten bunu hissetmesidir. gerisi teferruattır onun için.
(bkz: sıska dayı)
seçme hakkı olmayan erkeğin gerçeği kabullenmesidir, ''göbeksiz türk kızı vardı da biz mi hayır dedik ulan it'' diye haykıracaktır.
önemli olan iç güzelliği diyen erkektir. ama aynı zaman da görüntü kirliliğidir.
insan terimini unutmuş, fikir, his kavramlarından haberi olmayan varlığın düşünebileceği ayrımcı saçmalık.

ayrıca (bkz: sevgili yapmak) (bkz: balmumundan mı bu)
belki bir de:
- bunlar ne kadar abi?
+ 200 tl. yuh be abi. bunu alacagıma bi kıza yemek ısmarlarım gene götürürüm.
- ee aslanım o kızı her yemekte 200 lira ile götürcen, ama buna bir kere vercen 200 ü sonra o sana vercek. anladın sen onu.
+ iyi bari. ver madem. yalnız göbekli olmasın göbekli kızdan sevgili yapan saçma erkek olmak istemiyorum.
- ne göbeği abicim şişme kadın bu.
+ tamam işte göbeğini şişirme.
saygi duyulmasi gerekli olan erkektir. herkesin tercihi farklidir. simdi ben sacma erkek mi oluyorum dolgun gobekli hatun seviyorum diye? hayir. peki zayif citipiti hatun seven erkek sacma oluyo mu? tabikide hayir. herkesin secimi kendine.
kel adamla çıkan kız gibidir, sevmiştir belki de (ruhunu, aklını..)
göbeğiyle mi konuşuyor, öpüşüyor, bir şeyler paylaşıyor sorusunu akla getirir. *
kişisel tercih, yargılanamaz.
kiz dediğin yatak gibi olacak
yatağa gerek olmayacak.
sözünü düstur edinmiş erkek.

edit: ben degilim ulan o erkek.
neyini eksiliyonuz.
kızın hamile kalması durumunda yabancılık çekmeyecek olan erkektir.
küçük, minimize bir göbeği varsa, belinden sarılıp okşanabilir. bunu yaparken de kulağına güzel şeyler söyleyin, öpün boynunu omzunu. vermezse gel eksile..
göbekli erkekle sevgili olmak kadar saçma değildir.