bugün

konukların şarkıcı olsun olmasın muhakkak şarkı söylediği program. programda duygusal, melodik, klasikleşmiş, klişeleşmiş şarkıları çalan bir piyanist, gitarist vs. el altında bulundurulur. bence bayık bir program ama anne sever.
gerçekten de şeffaf bir odada gerçekleştirilen kendi dallarında kaliteli isimlerin konuk olduğu program.
güneri'nin bengü ve serdar orataç konuk olduğunda:
-siz birbirinize çok yakışıyorsunuz.
serdar ortaç'ında yok artık benden geçti ama bengü...
-ama siz birbirinize çok yakışıyorsunuz diye sürüp giden konuşmalarının devam etmesi. biraz daha ısrar etse serdar ortaç orada ya güneri'yi öldürecekti ya da bengü'yü...
şarkı söyletme konusunda güneri civaoğlu'nun maharetlerini sunduğu program.. aşk hayatını mı soruyor misal konuklara, en olmadık anda lafı kesip "madem aşk dedik, şamil sen bir 'aşk nerede' dinletirsin bize" diyerek şarkıya geçiş yapılıyor.. aşk yine klasik şarkı konusu, konu konuşmak mı? "şimdi ayfer bize 'kelimelerde gizlilikler' ile anlatır konuşmayı" girizgahı.. havalar sular muhabbeti dönse, "cemanursu şimdi 'aşkın görüldüğü hava' söylemez mi?"..

ve bunların hepsi "küt!" ifadesi ile geliyor, konuk tam lafının orta yerindeyken.. tabii bozuntuya vermemek için "tabii.. broulaaaaar öteeeer" şeklinde hemen adapte oluyorlar da..

güneri civaoğlu'nun gerilim filmindeki jack nicholson dehşet ifadesi ile bakışını görmek de glümsetiyor, o da programın eğlencesi..
bu sabah tuba büyüküstün ü konuk ederek pazar gününe harika bir başlangıç yapmamızı sağlayan program. ben tuba yı ilk kez bu kadar cömert gördüm. iyi ki de gördüm, hatta gözümü alamadım, doğru dürüst kahvaltı edemedim.
avrupa yakasındaki bülent beyin gerçek hayattaki kişisidir güneri civaoğlu.programda her güzel bayana iltifatlar yağdırılır zaten davet edilen konuklar genellikle izmirlidir.
Bu adam beni instagramdan takip etti hem de gizli profil benim hesabim nasil buldu ne yapti bilmiyorum birkac kez seffaf oda izlemisligim var ama o da o kadar sadece. hayirlisi bakalim. Altindan bir sey cikacak mi
Hayko cepkin konuk oldugu bir programda gec kaldim adli sarkisini seslendirmistir. Hem piyano calmis hem sarkiyi soylemistir. Tavsiye ederim.