bugün

süper final sonrası eğer olur da 2011-2012 sezon şampiyonu fb olursa, gs nin kapı kapı dolaşıp verin bizim kupamızı diye ağlaması halidir.

ben bir ts vakası daha çekemem, amk. üstelik bunlar en az 20 yıl ağlarlar. o yüzden fenerim fazla uğraştırmasın bunları. tamam lan şampiyon sizsiniz. ağlamayı kesin artık.
Tamam hadı fenerbahcelıyız, galatasarayı sevmıyoruz ama trabzon kadar serefsızde olamaz galatasaray kanımca.
Yanı olmucak bırsey gıbıme gelıyor ama bız alıstık sırtımızdan bıcak yemeye.
ağlar mı ağlar.
geçen sene tsye maçı satan gs. bu sene de gsye maçı satan ts görüyoruz ki bu da 2 takımında aynı kafada olduğunu gösterir.
ha bi şey daha var;
ts-gs diye yazılır fenerle kim yarışıyorsa o kazanır diye okunur...
(bkz: trollerin genelde fenerbahçeli olması)
bazı dalyarakların bekleyeceğidir ama gerek yoktur. bu takım sike sike saraçoğlu'nda şampiyonluk turu atacak .
bu sezon artık bitsin.cunku fenerbahceliler oyle bir kafaya ulasmıskı neredeyse artık sucsuz olduklarına ınanacak raddeye gelmişler.Allah bu fenerbahcelilere hidayet ihsan eylesin.en yakın klınıge gorunsunler.
neyse ki fb nin bjk ya yenilmesiyle azalmış olan ihtimaldir.

bu dejavu hissini yaşamaktansa şampiyon olamamayı yeğlerim.
biz ağlamayız seve seve alırız. biz olmayan seylere sevinmez ya da ağlamayız , hakkımız olanı alırız.
ben hatırlamıyorum böyle birşeyin olduğunu. oha lan yoksa geleceğimi görüyorsunuz ? trollükte üstünüze yok.
galatasaray taraftarının bu kadar gerizekalı olduğunu düşünmüyorum yanıtını vereceğim söylem.
bu başlıkları okuyan modların sözlüğe yazar alımını bir daha düşünmelerine sebebiyet verecektir umarım. yoksa bu tür başlıklara entri girmek kadar saçma birşey olamaz. sporu nefrete, aşağılamalara dönüştürmenin kime neye faydası vardır anlamak güç. ilk başta söylediğimize ek olarak; bu tür başlıklar yazar ile trolü ayıran turnusol kağıdıdır.