bugün

(#19259905)

bunun gibi onlarca şikeli maç bilgisi elime geçti. milyarlar kazandım. hemen hemen bütün maçların sonucu önceden belli oluyor. dünya liglerinin %90 ı için geçerli bir durum bu. bütün endüstriyel futbol camiası mafyaların elinde. eh, bize de kaymağını yemek düşüyor efenim.

edit: hiçbir takımı tutmuyorum. ne 6s, ne şikebahçe, ne 8taş ne de diğerleri. gslileri kendini kandırmaktan vazgeçmeye davet ediyorum. dediğim gibi; siz aptal gibi taraftarlık yaparsınız, bilet satın alırsınız, lig tvye para verirsiniz, lisanslı ürün alırsınız, endüstriyel futbolun kaymağını ben ve benim gibiler yer.
cimbom bunu hep yapıyor zaten. geçmişte de yaptı. bu sezon doruğa çıktı zaten. bu sezon galatasaraya verilen haksız penaltıların sayısı fenerbahçenin avrupa+lig+kupa'da kazandığı toplam penaltı sayısından fazla.

(bkz: galatasarayın olduğu ligden utanmak)
(bkz: buram buram şike kokan maç)
saçmadır. şike yapılan maçta 1 oyuncumuz daha ilk yarıda kırmızı kart görmüştür ve teknik direktörümüz tribüne yollanmıştır. zaten sizden de mantıklı bir iddia beklemiyorduk.
şikeli maçtır. maçtan önce iddaa bayisine gittim, orada sandalyeye oturmuş, elinde sigarası, gözünde gözlük olan, 55-60 yaşlarında gizemli bir amca vardı, "drogba kaval kemiğiyle gol atacak" dedi, evi arabayı satıp bastık.

birazdan bavulları toplayıp Hawaii'ye gidiyoruz. yazarım size.
(bkz: fener ağlama)
ilk yarı ile ikinci yarı siyahla beyaz gibiydi. sanki 10 kişi kalan mersindi. hiç ileri çıkmayı düşünmedi. ister istemez kim olsa bu işte bir puştluk var diye düşünür. ordu maçında da benzer işler oldu. söz konusu galatasaray ise her türlü şike olasıdır.