bugün

onca kuyruğa rağmen karaborsacılar tarafın 15 dakika içerisinde tüketilen ve en fazla 5 bilet alınabilir yasağının delindiği o bilet şatış gününde bu çakalların şirketleşerek cevahirde 10 kişinin 800 bileti hiç etmesi durumu özetlemektedir.
(bkz: organize işler)
sabri sarıoğlu ve onu izleme zevkidir.
normalde derbilerde kişi başı bilet sınırı 2 olurdu.ama 5 olunca karaborsacıların ekmeğine yağ sürülmüş oldu yine de.maltepe grandhaus'daki biletix'de 19. sırada olmama rağmen bilet alamadım.sadece ilk 8 kişi bilet alabildi.bilin bakalım onlar kim?
(bkz: 8 eylül 2009 bilet kuyruğu)

bu maçın biletlerinin 15 20 dakika içerisinde tükenmesi, gerçekten trajıkomiktir. saat sabah 4.30 da sıraya girdim, 18. sıradaydım. neyse öyle böyle saat oldu 10 ve 1. sıradaki arkadaş eski açık bileti alacağım hevesiyle içeriye girdi. ama oda ne ? sıranın 1. kişisi bile eski açık bileti alamadı. çünkü 45 50 saniye içerisinde eski açık biletleri puf olmuştu. yeni açık aldı mecburen ve yoluna devam etti.

bunun sebebini sorduk; eski açığın % 95 i kombine dediler ve çıkan az sayıda bileti internet yoluyla alındı dediler. kısmen doğrudur bu ama bu ne hız be kardeşim ? fiber optikle mi bağlanıyorsunuz a.k yerinde.

neyse ki 18. sıradan yeni açık üst biletmi aldım, ben bileti aldıktan 15 20 kişi sonra biletler tükendi zaten. ilk 30 35 kişi bilet görebildi yani. bu sırada sadece numaralı ve kapalı alt kalmıştı onuda belirteyim.
benim. aldım hepsini.
eski açık tribününe ait bilet kalmaması normaldir.çünkü arkadaşımın internetten iki tane eski açık bileti aldığına tanık oldum.hem de saat 09.55 te.yani biletlerin satışa çıkacağı saatten 5 dakika önce.böyle yaparsa biletix eski açık o yağmurda sırada bekleyenlere yar olmayacaktır.
(bkz: neden acaba)
(bkz: aaa derbiymiş lan)
(bkz: vay aq)
satın alındığı için tükenmiştir büyük ihtimal. yoksa kendi kendilerine tükenme ihtimalleri yoktur. karaborsaya, korsana hayır.