bugün

rockstar games'in yaptığı iki oyunun karşıalştırması.

san andreas'ta harita büyüktür,araçlar çoktur,detaylar çoktur vice city'de bunlar azdır,ama vice city daha samimi gelmiştir.

vice city'de tommy vercetti vardır,kraldır,san andreas'ta carl johnson. tommy reyiz siker.

iki oyuna da hala modlar geliştirilmekte ve hala deli gibi oynanmaktadır.
iki evladın karşılaştırılması gibidir.

evlat ayrılmaz, hepsi aynı sevilir.
cj ye agir hakarettir bu. vice city ne lan!
vice city de şehri avucumun içi gibi bilirim san adreas ise hep karmaşıktır benim için.
Bir yanda mafya hikayeleri diğer yanda sokak çetelerinin olduğu versustur. Seçim yapılamaz.
San Andreas'ın detaylılığı ön plana çıkartırken vice city'de bir samimiyet ön plandadır.
her koşulda san andreasın alacağı karşılaştırma.
vice city ile san andreas den daha önce tanışmış insanların oylama yapması gereken ankettir.

duygularınızla hareket ediyorsunuz.
Görevleri hile kullanarak ve jetpackle kelebek gibi uçarak bitirenlerin san andreas'i samimi bulmadigi karsilastirma.
tommy reyiz siker adamın bir karizmasi vardı. cj ise ota boka küfür eden basit bir mahalle serseri. tamam oynanilabilirlik bakımından san andreas daha güzel belki ama vice city bir başka güzeldi. şifreleri bile daha güzeldi hatta.
ikisi de efsanedir. efsanelerin kıyaslaması olmaz.
biri küçük diğeri büyük .
vice city bir başkadır hala bilgisayarımda duruyo arada sırada oturma odasına gidip ps nin üstündeki GTA V ye fake attıktan sonra buraya gelirim malibu club a girip katliam yaparım..büyüdüğüm mahalle gibidir vice city sokakları..her köşesinde ayrı bi hatıram vardır avucumun içi gibi bilirim şehri hatta albayın kızını striptizciye bırakacağımız zaman bile o kadar heycanlanmıştım ve utanmıştım ki..şimdi o duygular ne san andreas ne de son jenerasyon gta da ki striptiz kulübüne girip özel striptiz izleme özelliği bile vermiyor..geçemediğim bi bölüm vardı helikopter bölümü hala daha geçemedim neyse..onu bile çok seviyodum.tommy reyiz idölümdü büyüyünce bende onun gibi mavi gömlek giyicektim..herşeyi geçtim bi şifreleri bile güzeldi nuttertools aspırıne seaways gibi şahane şifreler varken san andreasta hesoyam gibi kaba şifreler beni cezbetmiyordu..her ne kadar san andreas her konuda vice cityden üstün olsa da o türk insanının hep yakalamak istediği samimiyeti sıcaklığı yakalayamamıştır..vice city bunu çok iyi yapmıştır ki o yüzdendirki onu böyle seve seve anlatıyorum..
neyse amk bu kadar şiirselleştirecek ne vardı?
Tabiki de tarihin gelmiş geçmiş en iyi oyunu gta vice city.
gta vc ihtiyar heyeti ise, gta sa bir pesimistin gözyaşları'dır. saygılar.
gta vice city gönüllerde daha çok yer edinmiştir yalnız gta san'ın oyun kurgusu daha sağlam.
gta san'ın sonu süper mesela.
Gta sa her türlü gelişmişlik açısından vice city den üstün olmasına rağmen rockstar'ın çıkarttığı hiçbir oyun gta 5 dahil vice city yle karşılaştırılamazdır çünkü tommy vercetti gibi oyun tarihinin en ünlü karakterlerinden biri ve en karizmatik karakterine sahiptir daha birçok açıdan vice city insanların hafızalarında efsaneleşmiştir. Washington plajı ocean view oteli starfish adası gibi haritası şimdi bize küçük gelse de mükemmel mekanlara sahiptir oyunu çocukluğunda oynayan hiç kimse bu şehirde kaybolmaz gta 6 vice city de geçerse eğer bu oyun dünya tarihinin en çok satan oyunu olabilir.
duygusal olarak bakarsak vice city derim. geri kalan her şeyde san andreas üstün.
san andreasin haritası gta 5 den bile iyi abi san andreas tek atar.
San Andreas'ın tek alacağı versustur.
gta vice city siker atar. bu şehirde keşke 2. bir oyun daha olsa.
Ben reelciyim abi gta6 çıkıncaya kadar gta5 eheh.