bugün

eğlenceli oyun .göreve başlayamıyom mk n harfine gidilmiyo.
rampa modları falan eklenince işte gta budur dedirten oyun.
bir vice city değildir.
görsel
görsel

neresi san andreas ya. ben çektim görüntüleri.
görsel

Miss.
Ps store' da 2 haziran' a kadar 70 tl olmuş oyun. Bugün ps3 ve ps4 için son şans yani.
Ne zaman kedi gorsem arabayi uzerine suruyorum sonra youtube'dan satanist evlat arif annesini dovuyor videosunu acip izliyorum. icimdeki bu sataniste engel olamiyorum allahim affet.
--spoiler--

Trevor iyiydin hoştun da, johnnyi öldürmeyecektin ya. Deliler gibi eğlendim, deliler gibi güldüm cutscenelerinde ve gameplayinde ama gta oyunları içinde belki de en sevdiğim, en karizma adamı katlettin amk. Bak sinirlendim yine
Pek görev adamı olmadığım için genelde balıklarla beraber gemi ve uçak harabelerinin içinde yüzmek, paraşütle atlamak, uçmak ve bot sefası sürmek için açtığım oyun. Sahil kısmında zaman geçirip dalga seslerini dinlemeyi, suyun üzerindeki müthiş köpük efektini izlemeyi seviyorum. Bazen de şehir merkezinden uzakta bir dağ eteğinde kuş avlamayı tercih ediyorum. Canım çok sıkılırsa varoşlardakı çetelere ateş açıp çatışmaya giriyorum. Hobilerimin arasında amandayı yakmak da var. Adamım michael. Özetle, güzel oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=XwbQ8hV3kVM
https://www.youtube.com/watch?v=o01GnXUzeP8

best moment videoları güldürür.
görsel
görsel
çok şanslı iseniz okyanusa daldığınızda bir humback whale ile karşılaşabilirsiniz. evet, gerçek bu.
siz siz olun emanetsiz gezmeyin.
takılmadan oynayabilen varsa bilgisayar özelliklerini merak ettiğim oyundur.
300 400 metrelik alandaki 3 mahallede de farklı mafyaların, gangsterlerin olduğu oyun.
ps4 araştırıyorum uygun bulursam yapışcam.. sırf gta v ve uncharted için.. öncelikli isteğim bunlar..
Pc grafikleri her türlü ezer. Ayrıca 2000 tl lik bi toplama bilgisayar iş görür. 2 gb 256 bit ekran kartı, 3.5 ghz islemci, 16 gb ram ve 1 tb harddisk ile gayet iyi oynanıyor. Amd tabanlı. Beyler alın, san andreas falan halt etmiş. Denizi kumu güneşi yeter, dağları gökte uçan kuşları yeter, yükseklerdeki rüzgar sesi yeter.
Denizde yüzerken ayaklarına beton dökülüp denizin dibine gönderilmiş kadın cesedi gördüğüm oyun. Vay amk.
oyundan çok daha fazlasıdır... gta 5 bir baş yapıttır. oyunda kaybolursunuz. yaşarsınız. 5'te borsada yatırım bile yapabilirsiniz.
Excellent görevleri olan extrem küfürler barındıran gorgeus game.
gercekten güzel bir oyun gercekci eğlenceli ve derin.
Karakterlerin kendi telefonlari ile selfie çekebildikleri oyundur ayrıca. Google a "gta v selfie" yazarsanız çok ilginç şeyler görmeniz mümkün.
Gelmiş geçmiş en iyi 2 3 oyundan biri.Trevor reisin şekli yeter.
Senaryo modunda borsayı takip ede ede uzman bir ekonomist olduğum oyundur. Sizlere tavsiyem görevlerini yaptım diye lifeinvader ve richard majestic' e yatırım yapmaktan uzak durun. Fiyatları hiç artmıyor aksine azalıyor. En iyisi lester' ın verdiği suikast görevlerini sona saklayıp görev görev yatırım yapmak. Böylece o meşhur golf sahasını satın alabilirsiniz.