bugün

at yarışı hususunda on yüz milyon kere ben kupon doldurmuyorum, sadece ilgi ile takip ediyorum diye açıklama yapan yazar; ama nafile...

neyse hacı, gece nöbeti bendeydi, sabah kendin bir tekzip yayınlarsın.*
gelmiş geçmiş en iyi yarış atıdır.
gelmiş geçmiş en iyi barış zâtıdır.
gelmiş geçmiş en iyi -633 numaradır.
gelmiş geçmiş bi selam vermemiştir.
benim gibi bir asosyal yazardır.
Benden tek farkı ise evini temiz tutmasıdır.
oha benimle aynı gün doğmuş olan yazar, sasirdim.
gelmiş ama geçmemiş * *, hep uludağ sözlüğün kalite yazarı olarak kalabilmeyi başarmış, klas yazardır kendileri. * *
(bkz: bonne annee/@grand ekinoks)
(bkz: sur la meme longueur d onde/@grand ekinoks)
adamın dini veya siyasi görüşü bana ters düşüyor olabilir. ama bu adamın benim düşüncelerime ters düşen yazılarını bile büyük keyifle okuyorum. bence büyük ayar ustasıdır. sözlüğün sendikalı işçisidir, en iyi yazarlarındandır.
(#3291635) nolu entrysiyle dini bilime tercih etmiş 21.yüzyıl modern insanıdır.
(bkz: herhaldeyle olmaz bu isler)

sozlukte olmalarindan dolayi mutluluk duydugum birkac yazardan biri...
entry sayısına -çok afedersin- ''oha'' dediğimiz, karmasının sürünmesine şaşırdığımız, sözlüğün okunası yazarıdır...
takdir ettiğim yazar.
#7365623 güldürmüş yazardır. sahiden ciddi ciddi yazdıysa bunu kendisine çok iyi birkaç ürolog önerebilirim. gerçi konuyu tam olarak bilmiyorum o yüzden psikolog da önerebilirim. hiçbirine gitmedim, meslektaşız sadece. daha tus'a girmedim, keşke yardım edebilseydim.
(bkz: #7394202)

duygulara tercüman olmuştur, ağzına sağlıktır.

artık ben de değiştim baba, spor dostluk kardeşlikmiş, hassiktir diyorum hassiktir, re re re rara ra madrid madrid çok yaşa!
birçok kişiye, at yarışını sevdiren ve ilgi duymasına vesile olan, zamanın süpersonik beygiri.
ulu sözlükte cok kral, enteresan yazarlarin oldugunu bana hatirlatan yazardir. türkiyede ki üniversite yillarim aklima geldi lan simdi.

-daghanbey aldi gidiyor, bariyer dibinden 2 boy farkla gelen sertay arayi kapatiyor. son 200 metreye girildi daghanbeyle sertay kiyasiya cekisiyor. oda ne arkadan grand ekinoks yardirarak geliyor...

off off.. tabiki bu yaris hayal ürünüdür. nitekim en sevdigim 3 at bunlar. sonralari gurbete düstük ve uzak kaldik su ortamlara.
yolun acik olsun grand ekinoks..
--spoiler--
grand ekinoks başlığına bugün entry girilmemiş.
--spoiler--

bir an heyecanlandırır insanı.
en az benim kadar ciks ve tikidir.
takdir ettim kendisini.

(bkz: volkan demirel / #7653622)
nick altına olumlu yada olumsuz girdiğiniz entryler saniyeler içinde eksi oy almanızı sağlıyor.
(bkz: çokta fifi)
(bkz: asil duyguların insanı)
bir gün moderatör olacak, hissediyorum.
londra nın en büyük diskosuydu.
bursa gibi şehirlere! uğramayası yazar,ayrıca bir zamanların ünlü beygiri