bugün

bu lanet virüs sizin çocukluğunuzdan beri içinizdedir. Bi’şekilde tetiklenmeyi beklemektedir. etkisi altına giridğinizde kurtulmanız zordur.
lanet hayatınızın her alanında, her anında siz diğerleri gibi çevrenin boşluklarına bakamazsınız. siz reklamlardaki renk uyumlarında, duvarladaki afişlere, graffitilere bakmaya çalışırsınız. "bu font buraya hiç olmamış" "çok saçma renk seçimi amk" gibi gereksiz cümleler kurarsınız. oturda önüne bak be adam, siktir et şu grafikleri.. böyle bi şey olması zordur, eminim. zaten reklamlara her zaman maruz bırakılıyoruz. eh bende bari reklamdaki ürüne değil de renklerine, yaratıcılığına bakayım lanet reklamların.
reklamcılık kazanıp okumaya başlanınca iyi huylu bir hal alan virüstür. zira rafine zevkler ve müşkülpesent tutum bu işte her zaman kazandırır.
Çok lanet edilesi virüslerden biridir. Hava attığınızı zannedip sizi küçümsemeye çalışan dümbüklerde cabasıdır.
doğrudur. örneğin, elinize menü aldığınızda yemek seçmek yerine, "ben olsaydım bu tasarımı yapardım" diyerek gözünüzde canlanan örnek tasarımlardan da kurtulamazsınız. işin sinir boyutu da var tabi "kimler tasarımcı oluyor amk"
(bkz: ızgaraya yaslamak)
amk. bu virüsü icad edenlerin, arkadaş bi film seyredersin (örnek fetih 1453) modellemeler sırıtır efektler bayağı gelir ben daha iyisini yaparım la imkan verilse dersin. tedavisi yok ki amk.

not: imkan verilse tek başına bi bok yiyemez ama konuşur böle işte bik bik.