bugün

Sözlükte ahlaksız entry giren yazarları kınayan yazar.

Yazık gerçekten çok yazık, nerede sapık, nerede ahlaksız var burada ya.
görsel
oğlum bi bit boşal evlen yeter daha. senin yorumlarını okuyunca, kadınlardan erkeklerden seksten komple insanlardan her şeyden soğuyorum amk.
1.60 ve 53 kiloyum bu bilgiyi de gtune sok aq.
Nişanlısı iğrenip bir türlü vermediği için kudurmuş, gelmiş sağa sola çemkiriyor. Zavallı yazık.
iğrenç boş beleş bir herif. Sosyal medyanın en tehlikeli virüsü olan 31'ci incel tayfasından. Aynı şekilde de ağır yobaz. Bir insan ancak bu kadar beta olabilir ha.
her nickiyle donuz listemin değişmezi durumunda bulunan, kibirli olduğunu düşündüğüm bir troll. okumadığım için mutluyum. başlıklarını engelle gelecek olursa da tamamen unutacağım.
entryim eksi 20 oy alırsa sözlüğü bırakırım demiştim.

Evet, sözlüğü bıraktım arkadaşlar, buyrun.

görsel
Sözlüğü bırakarım dedim bıraktım işte amk. Sözümde durdum.

Zamanında 162'ye çıktığımı bu yiğido bilmiyor galiba.

görsel
Cümlede anlamda mı bilmiyorsunuz ya, o cümledeki son amaç nedir? Sözlüğü bırakmak onu da bıraktım işte.

Zaten 20 dedik gidip mal gibi 34 eksi vermişsiniz, anlaşma orada geçersiz oldu ama ben yine de inisiyatif alıp sözümü tutup sözlüğü bıraktım.
Zaten yazılarını kimse okumuyor anasını satiyim niye burda durmak istiyor çözemedim.
bu entry eksi 20 oy alırsa sözlüğü bırakırım demişti. 38 oldu. bakalım sözünün erimi görecez.

görsel

(bkz: bu entry eksi 20 oy alırsa sözlüğü bırakırım/#46780494)
40 eksi oy vermişiniz aq 20 kişi iptal etsin.
Saraca sen misin mk?

Evet.
AA bu ahmak hâlâ burda mı.
Nasıl anladın ya, off bütün sırrı bozdun mk.

Alfa yazar.
son yıllarda verdiğim ender doğru kararlardan birini vererek donuz listeme dahil ettiğim yorucu troll. sevmiyorum kendisini.
ayrıca açık eksi oylarını da zerre önemsemediğimi belirtmek istediğim yorucu troll. mutlu ama uzak olsun.
ölümü unutma, hesap gününü unutma.
kötünün de kötüsü var, bunu hiç unutma!
yaşanmaya değer hayatı bul ve ölümsüzlüğe geç!
okumadığım için çok mutlu olduğum yaman troll. hiç sevmem.
panpa haksızsın işte, hiç boşuna açık eksi kasma. ben de biliyorum kibrini, trollüğünü sen de biliyorsun.
bir troll işte. hiçbir açık eksisi de yorucu olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.
kendisini savunan ve sempatik bulanları gördükçe bu dünyanın anlamsızlığına daha çok inanmaya başladığım troll. ne kadar saçma bir hayat bu ya !
bütün entrylerimi açık eksi oylasa da, bütün sözlük tarafından artılanıp desteklense de sevmemekten vazgeçmeyeceğim troll.
bir daha da kendisiyle direkt muhatap olmayacağım. bu da son sözüm olsun. bitti.
(bkz: kendi nick altını uplayan ezik)
Homoseksüeller (lezler hariç), Kezolar, Meriçler, şişko kızlar, vajinası kara olanlar, pedofililer, zoofililer, iibf ve fef mezunları, 25 yaş altı ve Kemal kılıçdaroğluna oy veren solcular, hdpye oy verenler, ateistler, Yahudiler, islam düşmanları, ittaparlar, kedi ile story atanlar, sevgilisine tayt giydiren gavatlar, hümanist tipler ve son olarak da izmirliler beni engellesin arkadaş.

Evet.