bugün

her sabah angelina jolie ve gta videoları seyreden vasıfsız, işsiz bir veledin teki.

fizik hakkında farazi entryler girip bütün vaktini sözlükte geçiriyor.

bunu çırak olarak bile çalıştıramazsınız.

yazık cidden yazık.
Yav he he gerçekten, arkadaş olduğum her kız istisnasız bana aşık olur, kızları geç erkek arkadşlaeım bile bu kadar yakışıklı olmak zorunda mısın falan diyorlar, meslek kariyer falan filan işte her neyse şu an bunları yazmak bile boş bence boşa vaktimi yiyorsun.

Ben nişanlı bir erkeğim, yakında düğünüm var.

Eleğimi eledim, duvara astım yani.

Her neyse hadi sen sabah gördüğün kızı hayal ederek 31 çekip uyu geç oldu.
Hiç sevmesem ve donuz listemde olsa da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar. Saygılarımı sunarım.
ajdar anıkın sözlük versiyonu, yazık, cidden yazık, adamın yazdığı komik entrylere iki üç oy gidiyor, biri de benimki, o da gelmiş bana saydırıyor.
(bkz: narsisizm)

arkadaşım ne zannettiğin gibi yakışıklısın, güzel bir suratın var, ne de sağdan soldan kopyalayıp yapıştırdığın şeyler seni etkileyici zeki bir erkek gibi gösteriyor.

kendini rezil rüsva ederek prim topluyorsun hep.
(bkz: allahin fani bir kulu denen salağı göt etmem)
kuantum fiziği uzmanı gibi sanal parçacıklar, sicim kuramı hakkında atıp tuttuğu bir diğer entry si, ibm ve google sana sesleniyorum, qpu tabanlı milyar dolarlık bilgisayarlarda bu arkadaşa program yazdırmayı dene, aman ha dikkatli ol daha başlamadan ortalığı ateşe verir narsist!

https://www.uludagsozluk.com/e/46812709/

ey nasa? ey esa? sen kimsin ya? uzaya gönderdiğiniz, bin tane sağlık taramasından geçmiş, iq su hepimizi ona katlayacak o teknikerler var ya, cahil, zırcahil, ilim feraset yoksunu!

satürn v bütçesini narsiste verseydi abd şu an bambaşka bir konumda olacaktı! tüh!
https://www.uludagsozluk.com/e/46818221/

narsisti çoğaltıp çoğaltıp bütün nükleer tesislere de yaymak gerek, adam zeka küpü, dünyaca ünlü nükleer santraller bütün teknik personellerin görevine derhal son versin! hiçbiri matematik bilmiyor! bu adamı çağırın, bütün sorunlarınızı bir dk da çözer vallahi! gözlere bakın hele bir! ateş fışkırıyor!
Sözlük yönetimi önce silksin seni sonra silsin ebediyen.

Amcik ağızlı lale.
Haaland’ ı marke etme görevi verilmiş genç ve tecrübesiz stoper gibi hissetmesini istediğim değerli yazar. Saygılarımı sunarım.
Bu nasıl hâlâ burda.
Çok derin ve subliminal yazıyor. Erotizmin doruklarına çıkıyor. Heyecanla okuyoruz efendim.
Futbol bu, yenmekte var yenilmekte.

Ama bir köy takımından 6 tane yemek var bir de turnuvanın en iyi defans yapan, en çok koşan takımı ile mertçe bir mücadele sonucu kaybetmek var.

Yazık, gerçekten çok yazık. Bu fenerliler niye hep böyle ahlaksız ve yüzsüz tipler oluyor ya.
insan azmanı.
Zoruna mı gitti la y*hudi.

Hahahasilktir.

israil'i bir terör devleti olarak gören ve hamas'ı ise terör örgütü olarak görmeyen kalite yazardır.
iyi o zaman. Benim engellememe gerek yok.
Başkasına sapkın damgasını yapıştırmaya çalışan ama sapkınlar sapkını olan bir yazar.

Lezler hariç demiş bir de. Sen insanlara sapkın diyeceğine aynada kimin sapkın olduğuna bak.
görsel
Homoseksüeller (lezler hariç), Kezolar, Meriçler, şişko kızlar, vajinası kara olanlar, pedofililer, zoofililer, iibf ve fef mezunları, 25 yaş altı ve Kemal kılıçdaroğluna oy veren solcular, hdpye oy verenler, ateistler, Yahudiler, islam düşmanları, ittaparlar, kedi ile story atanlar, sevgilisine tayt giydiren gavatlar, hümanist tipler ve son olarak da izmirliler beni engellesin arkadaş.

Evet.
(bkz: kendi nick altını uplayan ezik)
bütün entrylerimi açık eksi oylasa da, bütün sözlük tarafından artılanıp desteklense de sevmemekten vazgeçmeyeceğim troll.
bir daha da kendisiyle direkt muhatap olmayacağım. bu da son sözüm olsun. bitti.
kendisini savunan ve sempatik bulanları gördükçe bu dünyanın anlamsızlığına daha çok inanmaya başladığım troll. ne kadar saçma bir hayat bu ya !
panpa haksızsın işte, hiç boşuna açık eksi kasma. ben de biliyorum kibrini, trollüğünü sen de biliyorsun.
bir troll işte. hiçbir açık eksisi de yorucu olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.
okumadığım için çok mutlu olduğum yaman troll. hiç sevmem.
ölümü unutma, hesap gününü unutma.
kötünün de kötüsü var, bunu hiç unutma!
yaşanmaya değer hayatı bul ve ölümsüzlüğe geç!
ayrıca açık eksi oylarını da zerre önemsemediğimi belirtmek istediğim yorucu troll. mutlu ama uzak olsun.
son yıllarda verdiğim ender doğru kararlardan birini vererek donuz listeme dahil ettiğim yorucu troll. sevmiyorum kendisini.
Nasıl anladın ya, off bütün sırrı bozdun mk.

Alfa yazar.