bugün

Günümüz modern toplumunda kadınların hemen hemen hepsinin içinde bulunduğu durum. Amlarının altından daha değerli olduğunu ve bu yüzden erkeklerin onlara prenses gibi davranması ve sürekli onlar için masraf yapması gerektiği gibi saçma bir fikre kapılıp buna inanmaları durumuna verilen isimdir. Ayrıca Ülkemizde pek bilinmiyor ama batıda çok yaygın bir şekilde kullanılan bir deyimdir. Ve çok isabetlidir.
Ne tür bir yatırım aracı bilmiyorum ama Altın her zaman kazandırır fikrini savunuyorum ben..
Evlilik te 1 kamyon takiyi sart kosmalarindan anlasilacak hede.. senin kukun satilik mi evladim hic mi utanmiyonuz amk.
Bunca yıllık kadınlık tecrübeme dayanarak görmesemde bazı piremseslerinki altından olmalı diye tahmin ediyorum cünkü bazı şeylerin izahatı yok.
Normal bir efendi adam davranışınızın bile "ay bu beni fena beeplemek istiyor, aşık herhal zavallı " diye yorumlanmasına neden olan yaygın hastalıktır.
Arkadaşımın kız kardeşi böyle düşünüp kankalarina da böyle yayınca büyük şaşkınlık yaşamıştım.
Bir dur hele, soluklan güzelim, kız arkadaşımız var, höst!
Bu inançla yaşadı garibim.
Bu pasif agresif hâller nedir gencolar? Kullanılmaktan şikâyetçiysen kullandırmamaya odaklan, orada kızlara köle olurken isyanını burada etme.