bugün

yer çekimine yenik düşmüş göğüslere sahip kadınlardır. doğaldır, zamanın kişiler üzerindeki yıpratıcı etkisine iyi bir örnektir.
(bkz: banu alkan)
çoğu babaanne ve anneannelerdir.
fırıncı küreği gibi sarkmış memeleri olan yaşlı teyzelerdir.
onlarin zamanlarinda sutyen kullanma gibi bir aliskanlik olmadigindan cogumuzun anneanne ve babaanneleridir. lakin nedense boyle daha tatli oluyorlar.
(bkz: aklı belinden aşşağıda erkekler)
kendini göğüsleriyle eş değere koyan ve kendinde hiç kusur olmadığını zannedip milletin orasıyla burasıyla ilgilenen insanlarla çevrili olduğunu bilmeyen bayandır.
hamiledir. göğüsler sabit de göbek yukarı çıkmıştır.
(bkz: banu alkan)ineği andıran hatunlardır, ekseriyetle göğüslerini toplamayan teyzelerden kaçılmalıdır. Sütyen takmadan dolaşan, kendilerine güveni sonsuz olan teyzeler uyarılmalıdır.
(bkz: teyzeler)**
annedir onlar ..9-10 adet çocuk doğurmuş en az 2 yaşına kadar emzirmişlerdir.
hiç görmediğim kadın tipidir. göbekten göğüs çıkması için ciddi radyasyon almak gerek herhalde, o nasıl mutasyonmuş öyle. peh peh peh!
yer çekimine yenik düşmüş göğüslere sahip kadın türü..
gögüslerini pantolonlarının içine alabilen kadınlardır.
(bkz: tara reid)*
(bkz: göğüs sarkması)
(bkz: gölgelenmek)
annem diyeceğim, moderasyon entryi silecek. ama annem işte arkadaş. burada bahsedilen kişi benim canımın canı, gözlerimin nuru olan o mukaddes varlık. ki, ben onun o sarkık memelerine kurban olurum. bir zamanlar ellerimi o memelerin arasına sokup da uyurdum. ilkokula gidene kadar da öyle uyudum hep. şimdilerde öyle özlüyorum ki o güzelliklerin sıcaklığını ve masumiyetini.
bunlara en güzel örnek babaannemdir. zira dokuz çocuk doğurmuştur kendisi.
(bkz: montofon)
(bkz: evlenilicek kız)
bu durumda o göğüslerin sahibinden çok çektiğinin intikami olarak bi gün o gögüslerden çok çekilmeye başlanır. çünkü yaz aylarında pişik yapması olasılıgı söz konusudur, pudralamak şarttır, sıkıntılıdır.
miniminnacık göğüsleri olan ve bu durumu bunu kendine tasa edinen genç bir kadını korkutmayacak olan gerileyişim? problemidir.
surekli ustsuz gezen, sutyen kavrami gelismemis afrika kabilelerindeki kadinlardir.genci yaslisi hep aynidir,dolayisiyla bizdeki gibi fuze,roket, gibi benzetmelere pek de uygun olmayan kadinlardir.
göğüs uçlarından biriyle göbek deliklerini kapayabilme potansiyeline sahip kadınlardır.