bugün

ramiz karaeski'nin gençlik yıllarındaki bakışları.harbiden güzel bakıyor hıyar.
(bkz: ben). amacı gizem falan olmayan, miyop olduğu için gözlüğü olmadığı zamanlarda sadece tahtayı görmek için bakan erkektir. ne demek amk gözleri kısıp gizemli olmak. bunu gerçekten gizem olduğunu düşünen varsa, üzerime toprak atmasını bekliyorum.
(bkz: çeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet)
aslında astigmat olan erkektir etrafını tam olarak seçemediği için o şekilde bakıyordur.
küçük sırlar dizisindeki çetin adlı karakterin sürekli yaptığı, yapmaktan bıkmadığı, bu yüzden bir erkek bunu yaptığında hiç de seksi gelmeyen bir harekettir.
ekşi sözlük apaçi dansında ceketli bir abimizi hatırlatan erkektir.

kimine yakışır, kimine yakışmaz, kimi de gerek duymaz.
çok çekici oluyorlar.
(bkz: mahsun kırmızıgül)
Kızların kimlerden hoşlandığını henüz çözememiş erkektir. Şahsen ben onun gizemli değil astigmat,miyop falan olduğunu düşünürüm.
dışarıdan bakanlar tarafından hasta zannedilen erkektir. dahası var; erken yaşta göz çevresi kırışıklığına sahip olacaktır.
bakana veya bakılana göre, gizemli, komik veya itici de olabilecek erkektir.
(bkz: clint eastwood)
gözüne tren kaçmış öküz misali seğirten erkek tipidir. Komiktir. Ağızda sağ taraftan kulağa doğru gevşer hani birazda. Kahkaha geliyorum der o an. *
aynı zamanda donuk bir de suratı vardır.ama yine de çekici görünür,gizemli görünür.evet.
(bkz: cansel elçin)
kendini karizmatik sanan ama karizmayla alakası olmayan ezik büzük erkek.
maykıl skölfild özentisi erkek.
göz kenarları erken kırışır.
chuck basstan başkası değildir. yakışıyo mu bu adama? tabi ki.
şekil yapıyordur.gizemli kısık gözlerinide verin gitsin.
Clint Eastwood degil mi lan o.
ayy yazık bunun gözü bozuk da gözlük kullanmıyor denilesi erkektir. *
Yanlislikla miyop zannedilerek gozluk onerilebilecek erkektir.
bunların başını 2000li yıllarda lee ryan çekiyordu.
gözlerini zoraki kıstığı için çok komik görünür. görüntüyü düşünürken bile güldüm.
"kördür o kör" karizma falan değilde bu deli neden böyle bakıyor algısı uyanır .
en az korkutucuyum imajı vermek için gözlerini kısıp telefon üzerinden bakış atan kız kadar komiktir. taklidini yapın yeter bozulması için.