bugün

tuttuğunu koparan bir sportif direktördür kendileri. şu zamana kadar belki de fenerbahçe tarihinin en doğru kararıdır. eksik olmasın.
fenerbahçe'nin ilgilendiği oyunculara reddedemiyecekleri teklifler sunan direktör.
başarılı olmazsa aziz başgan odunla kovalar bak demedi demeyin.
Baba tarafından kayserili olduğunu düşündüğüm sportif direktörümsü. Seviyoruz eyvallah da 5 ay yatacak mı şimdi bu herif ?
Son transfer bükücü.
we have bıyıklı, they don't.
banker maho ya benzemektedir. sanki her işte bir dolap çeviriyor gibi duruşu var. resimi galeriye ekledim.
Aziz yildirimla birlestiginde voltrani olusturup her turlu transferi yapabilme potansiyeline kavusabilen olusumdur.
fenerbahçe'ye çağ atlatmıştır.

http://galeri.uludagsozlu...giuliano-terraneo-797546/
Gelsin beni de alsındır.
2013'te emenike 13 milyon euro'ya alınmıştı şimdi nani+persie= 13 milyon euro düşünün artık emenike gibi mahalle topçusuna 13 milyonu bir çırpıda verdik iki dünya starına toplam 13 milyon harcadık işte bu yüzden tüm fenerbahçelilerin dayısıdır terraneo...
görsel
görsel
Fenerin şike paralarını ""balon"" futbolculara harcayan,bol keseden sallayan adam.

ulan siz paraları,rakip defansa,kaleciye veya hakemlere dağıtsanız daha mantıklıydı..
alem buysa kral kendisidir. evet.
basın toplantısında yaptı yapacağını van persie'yi sorup duruyordunuz.Alın getirdim.Şimdi sorun dedi ya la.
Bayramdan elini öpüp harçlık istenmesi gereken reis.
fenerbahçeli olarak şu t-shirt tasarımını görünce "oha amk" dedirten sportif direktör.görsel
Her uçağa binişi "Yine uçağa bindi transfer yapacak" şeklinde söylentilere yol açan bıyıkları Burak Özçivit'ten daha fazla alakaya mazhar olan italyan menajer (Bizimkilere o kadar benziyor ki ulan italyan diye bize yutturmaya çalışıyor olmasınlar)
Şu ana kadar tek bariz hatası egemen'i gönderip ba denen zerzevat'ı alması olmuştur. Egemen, ba'dan çok çok daha iyi rotasyon oyuncusu olurdu.

Mert'in gönderilmesi, mert için iyi oldu.

Emre kalsaydı iyi bir rotasyon oyuncusu olurdu. ancak futbolunun saha içinde kalmışlığı yoktu. Sürekli bir arıza hareket.

Umarım defans ve orta sahaya sağlam bir neşter vurur.

Dayı, fenerlilerin dayısı, bıyıklı dayı.
Mahallenin muhtarı , Fenerin amcası , Aziz 15 senelik arkadaşı , Kalp hastalığı olan Fenerlilerinde reçetesidir.
Babam olurmusunuz demek istediğim adamdır.
Çipras bunu alsın, AB ile müzakerelere bununla gitsin. Görüşmelerden Muzaffer döner.
Giuliano Terraneo: "Benim için o olsun bu olsun diye bir seçim yoktu. Biz Fenerbahçeyiz ve turu geçeceğiz"

şu dakikaya kadar kafamda acebalar vardı turlar ilgili. Şu konuşmasından sonra öyle bir güven geldi ki...

Sağol reyiz. Sen dediysen vardır elbet bir keramet inşallah.

En azından kimilerinin ezik ezik konuşmamış. Helal olsun reyiz.
(bkz: fener e italyan diye hdp li kakalamak)
Ne kadar çöp topçu varsa toplayıp fener'e getiren sözde kahraman.* ehehe noldu lan??