bugün

Ardından youtube'dan videolar izleyerek çalmayı öğrenecektir. Para mı var oğlum kursa gidelim! Ahaha evet.
gitara merak salıp bateri almamaktır.
(bkz: sefalet)
klasik gitar çalmak isteyen insanlar bunu yapar. elektro çalmak isteyenler elektro alır. belli bi seviyeden sonra hepsine sahip olup, hepsini çalacaksınız zaten merak etmeyin. daha sonraları bi midi klavye girecek evinize. sonra davul mu dersin bass gitar mı dersin sonu yok yani.
Hiç biri bass gitar çalma eyleminin yanından geçemez *
aynısını yaptığım durumdur. Insanoğlunun en ilkel içgüdüsü olan merakla gidip kendime iyisinden bir klasik gitar aldım, alalı yaklaşık 1,5 sene oldu hala doğru dürüst bir adım atamadım, kurslara gitmeye ise ya benim zamanım olmadı ya da param. Peki neden klasik gitar? Çevremdeki orospu çocuklarının hepsi bana klasikle başlamanın doğru olacağını söyledi. Oysa benim aklımda elektro gitar vardı, her zaman hayalimde onun yansıması vardı, klasikle başlamadan elektro olamazmış falan filan. Neden onlara uydum bilmiyorum insanoğlu işte bilmediği bir konuda cahil kör kalınca gözü gören herkesten medet umuyor. Şimdi çaresiz ve aptalım. Hayalini kurduğum şey bu değildi. Gün boyu gümbür gümbür heavymmetal dinleyen birislnin elinde klasik gitarın ne işi vardı? Neyse bu sorunları komudinin üzerine bırakıyorum ve ben bu klasik gitarı nasıl beceririmin üzerinde yoğunlaşıyorum. Bir yol haritasına ihtiyacım var.
alınmasının üzerinden 3 ay bile geçmeden sıkılıp bırakılacaktır. geriye gitarla çekilmiş ve çalarmış gibi pozlar verilen facebook fotoları kalacaktır.
gitara meraklıysanız ve rock dinliyorsanız kesinlikle elektro gitar alınmalıdır. aksi taktirde klasik gitar büyük ihtimalle sıkacak ve bırakacaksınız.
kesinlikle yapılmaması gereken olaydır. zira asıl çalınmak istenen gitar alınmalıdır. tüm gitar çeşitleri bambaşkadır gitar bir bütün değildir.
parası yetmeyen fakirin yaptığı olaydır, klasik gitar gitar değil mi diye sordurur.