bugün

Kimseye zararım yok , gitmemi isterseniz gideyim.

Alıngan ve duygusal yazar.
Türban savunucusuyum ne oldu kara erik. Ben bütün özgürlükleri, insanlarin birbirine saygili olmasini savunuyorum. Konusurken kelimelerimi seçiyorum. Özellikle sözlükte kadinlara asagilayici ya da incitici her kelimenin olayin karşısında duruyorum. Kime ne zararim olmus. Ayni hassasiyeti herkesten beklerim.
Hosbulduk ta ben yeni değilim. Dogum günüm de degil.

Bir yazar.

Edit: pastayi ben niye alayim. Pasta hediyeleri bekleyen yazar.
Kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş derler o hesap.
Tru kardeşim iltifat etmiş.

Bir yazar.
Kac sene geçti tru. Başının çaresine bak kardeşim. Kizlar evlenmiyor artik.
Abla iyi de dayi , hala olacak kadar yaşlı degilim. Gücenmiş yazardir.
(bkz: kalan sağlar bizimdir)
Kardeşim takip etseydin bunu buraya yazamazdın. Allah sana ve herkese hayırlısını versin.
Mahçup yazardır. Güzel sözler karşısında utanmış ve pasta karşısında ağlayan insan ruh haline bürünmüştür. Iyi dileklere teşekkür ederim . Yeni yıl herkese mutluluk ve huzur getirsin.
Bik bik e ettiği 5 sene evde kal bedduasını geri alan yazar. Ha bunu fotoyu sil diye yapmıyorum. Yasında bayağı varmış maşallah ev de kalma. Sonra benden bilirsin.

Bir yazar . Kelle , pacadan hoşlanmayan.
Gıcık olursa açıkça söyleyen , kimseye kötü niyet beslemeyen yazar.
Guzel anlaşılmış yazardır. Evet bazı entryleri görmezden geliyorum , doğruyu bulur diyorum çoğu zaman , müdahale etmek istemiyorum. Zaten kimseye akıl vermek haddim değil. Ama beğendiysem açık oylarım. Benim açık oylarımdan korkmayın müminler.
1 ocak dogum günüm sevgili yazarlar. Oglak burcuyum. Bütün özelliklerini tasirim burcumun.
Oyladigini hep açık oylayan yazar . Hayatından gidenlere ikinci bir şansı vermediğinden ötürüdür bu nick.
Hüzünlü yazardır. Zaten insan hüzünlü olmasa , gidenler yara bırakmasa böyle bir nick almazdı degilmi. Hangimiz zamanında terkedilmedik sevgili yazar lar, giden geri döndüğünde aynı kişi olabildik mi.