bugün

Nasıl sen ondan önce bazı şeyler yaşadıysan onun da seninle tanışmadan önce başından bazı şeyler geçmiş olabilir. Karşılıklı saygı ve anlayış ile halledilebilecek durumdur ama yine de her erkek kaldıramaz.
ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda
yorgun, kirli ve umutsuz geçmişim
oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim
ben sende bütün aşklarımı temize çektim.
sevgilinizin bilgisayarını açın internet sağlayıcısına girin/araçlar/geçmiş/öğeleri düzenle/tüm tarama verilerini temizle işlemini yapın geçer.
her insanın geçmişinde az ya da çok, kirli bir şeyler vardır. önce bir kendi kirimize bakmakta yarar olduğunu düşünüyorum ben.
(bkz: ilk taşı en masumunuz atsın)
ikinci ele hayır dememektir. az kullanışmış da olsa eskidir.
mağrifet o kirliliği temizlemektir. herkes ikinci bir şansı hak eder.
(bkz: geleceği temiz olacaksa olur)
er kişinin hatun kişiye geçmişini temizleme düzeltme derleme yada geleceğinde aynı şekilde kirli yapma lekeleme gibi bir duruş. Riskli bir birliktelik olup üzerine çokça dedikodunun gez ineceği bir ilişki biçimi
geçmişinin kirli olduğunu biliyorsan, o hatalara bir daha düşmeyeceğine inanabilirsen, güvenebilirsen sorun olmayacaktır.
not : ama çok zor çok.
geçmişi kirli derken kadın katil olsun, hırsız olsun, dolandırıcı olsun yeterki hayat kadını olmasın biz türkler geçmişi kirli derken tek namus anlarız dolandırıcı namuslumudur hayır hırsız namuslumudur hayır ama önemli olan birileriyle yatmamış olması.
erkeğin, düştüğü büyük yalnızlık sonucunda, karşısına çıkan bu kadının geçmişini sindirebileceğini düşünmesiyle başladığı beraberliktir. genellikle çabuk biter.
herkes yüzünüze karşı normal bir olaymış gibi davranıp arkanızda kouşur, ancak oldukça sırada bir durumdur. adı üstünde geçmiş, artık devam etmeyen bir durum söz konusudur.
geçmişi kirli kılan eylemlere bir göz atmak gerek. neye göre kime göre kirli. kendisi ballandıra ballandıra sikiş sokuş yaptığını anlatan hıyarın bakire araması doğal karşılanıyorken kadının kirli geçmişi neyi tanımlar? merak edilen tam da budur. işte.

(bkz: kadın erkek ilişkilerindeki ikiyüzlülük)
(bkz: kirlenmek güzeldir)
(bkz: omo)