bugün

ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda
yorgun, kirli ve umutsuz geçmişim
oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim
ben sende bütün aşklarımı temize çektim.
geçmişi kirli olanların gelecektede mutlaka o kirlerin izi kalır bunun için hatalıdır.
para karşılığı herkezin yapabileceği olay.
(bkz: hayat kadını ile birlikte olmak)
(bkz: ilk taşı en masumunuz atsın)
her insanın geçmişinde az ya da çok, kirli bir şeyler vardır. önce bir kendi kirimize bakmakta yarar olduğunu düşünüyorum ben.
sevgilinizin bilgisayarını açın internet sağlayıcısına girin/araçlar/geçmiş/öğeleri düzenle/tüm tarama verilerini temizle işlemini yapın geçer.
Dikkat ! genelleme yapıyorum. Geçmişi kirli olan adamın kendisidir.
er kişinin hatun kişiye geçmişini temizleme düzeltme derleme yada geleceğinde aynı şekilde kirli yapma lekeleme gibi bir duruş. Riskli bir birliktelik olup üzerine çokça dedikodunun gez ineceği bir ilişki biçimi
ayşe teyzeyi çağırısınız, momo ile yıkar. Al sana geçmişi akpak hatun.
not:o kadın sizi gercekten seviyorsa, sizde onu seviyorsanız başka ülkeye gitmenizi şiddetle öneririm. brezilya falan, orda geçmişe pek bakılmıyormuş.
(bkz: geleceği temiz olacaksa olur)
(bkz: katiyyen olmaz)
Gönül bu ota da konar boka da.
kirli? (bkz: kime göre neye göre)
(bkz: kirlenmek güzeldir)
(bkz: omo)
(bkz: pretty woman)
Allah akıl fikir versin.
korkaklara göre bi olay değildir. .
gecici bir isyanda sigindigin liman olan kadinla beraber olmaktir. herkes bilir birgun bitecegini ama kimse ses cikarmaz. o anin verdigi mutlulukla yetenir insanlar. sonrasinda biri cikar gelir ve isyankari tek bir sartla affedecegini soyler. ve tabiki bu sart o gecmisi kirli kadindan ayrilmasini istemek olur. baslar one egilir caresizlik karsi tarafa sezdirilir ve sucunun gecmiste yasadiklari oldugunu bilen insan uzmez sevdigini tamam der sessizce guclu gorunmeye calisir. aslinda ici kan aglamaktadir ama hic degilse iyi hatirlanmak ister ve doyasiya yasanilan birkac gunden sonra cesaretini toparlayip ansizin kaybolur ortadan. boylece turk filmlerine konu olan kotu karakterler emellerine ulasmis mutlu bir birlikteligi sonlandirmislardir. simdi yapilacak isse isyankari o kadindan uzak tutacak bir helal sut emmisin bulunmasina gelir. ve yeni bir mutsuz yuvanin ilk temelleri atilir. bir iki cocuktan sonra isyankar ruh yeniden belirir ve bir baska maceraya yelken acmak icin bambaska bir sehire yepyeni bir hayat kurmak uzere yola cikar.
genellikle geçmişi kirli bir erkeğin yapabileceği birlikteliktir. ilk başlarda çok rahatsız etmese de zamanla batacaktır.
mağrifet o kirliliği temizlemektir. herkes ikinci bir şansı hak eder.
geçmişi kirli derken kadın katil olsun, hırsız olsun, dolandırıcı olsun yeterki hayat kadını olmasın biz türkler geçmişi kirli derken tek namus anlarız dolandırıcı namuslumudur hayır hırsız namuslumudur hayır ama önemli olan birileriyle yatmamış olması.
erkeğin, düştüğü büyük yalnızlık sonucunda, karşısına çıkan bu kadının geçmişini sindirebileceğini düşünmesiyle başladığı beraberliktir. genellikle çabuk biter.
herkes yüzünüze karşı normal bir olaymış gibi davranıp arkanızda kouşur, ancak oldukça sırada bir durumdur. adı üstünde geçmiş, artık devam etmeyen bir durum söz konusudur.
geçmişi kirli kılan eylemlere bir göz atmak gerek. neye göre kime göre kirli. kendisi ballandıra ballandıra sikiş sokuş yaptığını anlatan hıyarın bakire araması doğal karşılanıyorken kadının kirli geçmişi neyi tanımlar? merak edilen tam da budur. işte.

(bkz: kadın erkek ilişkilerindeki ikiyüzlülük)
geçmişinin kirli olduğunu biliyorsan, o hatalara bir daha düşmeyeceğine inanabilirsen, güvenebilirsen sorun olmayacaktır.
not : ama çok zor çok.
güncel Önemli Başlıklar