bugün

ama her halimizden belli okey attığımız.
işin ucunda hesap varsa ve renkli oynanıyorsa belli olmaması imkansızdır.
4 sap oturmuşuz masanın etrafına "ne bakıyon am*q" "ne bakcam am*q" "daş çalma g*t" falan.
bi el ben dalmışım. Aklıma ne geldiyse okeyden önemli artık bendeki de mallık işte.
ben de 2 okey varmış da haberim yokmuş. bilsem okey atıp biticem ama okey olduğunu farkedememişim ben de baktım aynısından 2 tane olunca attım tabi birini.
lan bi kahkaha kopuyo. bi göbek atmalar, bi da*ak geçmeler falan en son arkadaş bağırsağındaki b*ku kahkaha vasıtasıyla masaya yuvarlayınca ben hafiften ayıktım bi b*kluk var.
bi baktım okey atmışım dedim lan mınıs*kim napıyonuz.
bi an dedim erkekliğe b*k sürmeyeyim cool cool devam ediyim. sonra baktım masada hazır b*k var ondan hafif sürünüp taşı geri alma çabalarına giriştim boru mu am*q okeyle biticem.
babayı aldım tabi verir mi yandaki. nasıl atladı hemen okeyin üstüne enayi malı falan filan nasıl da*ak geçiyo ama.
neyse ulan dedim sen bekle senin ben eline vermesini iyi bilirim hıııamıınaa hemen polat alemdar moduna girdim b*k yoluna okey atsamta ben bu oyunu alırım havasındayım.
tabi bilmiyolar diğer okey de bende çok bi taşlamaya falan çalışmıyo öbür yandaki de.
aga adam kırmızı 9 atsın mı benim laps diye onu almamla okeyi yere vurmam bir olsun mu?
olsun da olmadı orda işte zik gibi okeye dönerken baktım yandaki biticek laps diye açtım eli.
o kırmızı 9 geleydi işte çok güzel olucaktı ama olmadı işte.
hayır yani nedir bi kırmızı 9 a*k okey atmışız bi kırmızı 9 umu çok görüyosunuz bu kardeşinize.
Bu da böyle bi anımdır.