bugün

Adamlar cihada çıkmış pardon teyzeler hala kandırıldı diyenler var.
görsel
yalan gerçektir.

valla ben sırf 10.000 kişiyle "orospu çocuğu tayyip" diye bağırıp koşuşturma için gitmiştim, aynen de bunu yapıp döndüm.
Soros'un adamı olabilir.
soros için sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Soros bir çıfıt olduğu için ihtiyacı olan herkesi destekleyebilir.
o değil bizi kandıran zekayı akp 'li biri nasıl çözebiliyor.

makarnanın beyin kıvrımlarına etkisi ve mee sesinin yarattığı motivasyon üzerine araştırma yapılması lazım.
valla ben ağaç için falan gitmedim. doğrudan mevcut hükümete karşı darbe için gittim. 30 gün boyunca ankara sokaklarında yattım kalktım, ağaçlar da sikimde değildi. soros dahil kimseden ne para ne de destek aldım; ayrıca gene olsun gene giderim!
http://galeri.uludagsozlu...ger%C3%A7e%C4%9Fi-893286/
Gidenlerin göreceği olan yerdir. içkinin ve zinanın beyne etkisi bu olsa gerek. Seçilmiş hükümete darbe. Yav siz kimsiniz yahu. Tayyip e oy verenler size koyverse gazla boğulursunuz. Şimdi uzayın şurdan kokuşmuş, uyuşmuş, sarhoş solcular. Bu kafayla giderseniz o kafadan gidenlerin sonuna benzersi niz. Bak birileri Tayyip gidecek diyordu. Şimdi kendisi kaçıp gitmiş. Kininiz başınızı yakmasın. Türkiye nin eline ayağına dolaşanların sonunu görüyoruz. Sizinkisinide görürüz şarapçılar he.
gezi parkını destekleyenlerin kandırıldığı gerçeğinin gerçek olmaması...
https://m.youtube.com/watch?v=bwPJK8iwQpM
Gezi parkını destekleyenler kaldırılmış mı? Lenasfgafg.
doğru bir durumdur. üstelik orada sürekli insanlara gaz veren bazı kişiler türk değildir...
kuvvetle muhtemel kandırıldılar. soyunan kadın, duran adam, domalan adam, köpek gibi havlayan bile çıktı. aklı başında bir insan bunları yapar mı?
Haberde gerçekten bir belge falan var sanıp merakla açtım ama piyanist miş.

Gider amk ne alaka. Evet başkası da yönlendirmiş olabilir. Gezi sürecinde taksimde çalışıyordum. Geziye katılmadım ama katılanlara şöyle böyle diyemez kimse.

Cahilsiniz amk zır cahilleri cidden sikmek istiyorum. iki gram akıl bulaşır belki.

Gerçek değil, aktrol ve göt kıllarının fantezisidir.