bugün

çağdaş çifttir. netenyahu nun askerleri olan çifttir. muasır medeniyet seviyesine ulaştık sonunda.
arkasında israil, abd, avrupa birliği, cia, mossad, mi6, illuminati, müslüman olmayan kardeşler, esed nod32 olan çifttir.
gayet laik ve solcu bir davranıştır. hakkıdır gençlerimizin ulu orta yiyişsinler. sonunda çağdaş olduğumuzu gösterir.
başkalarının özgürlüklerini içine sindirememiş mal beyanı.

ulan mal senelerce üstsüz kızların güneşlendiği parklarda, sakallı cüppeli erkeklerin rahatlıkla dolaşabildiği ülkelerde yaşadım.

şimdi anlıyorum o ülkelerin neden senin gibi mallara vize vermediğini. neden yedi ceddini araştırdığını. bu mallığınla sen ancak o sikik anadolu şehrindeki, sikik evinde, sikik bilgisayarının başında oturup ona buna laf atabilirsin. ve o üstsüz kızları umursamadan yoluna devam eden sakallı cüppeli adam kadar bile olamazsın.

çünkü sikik bir beyne sahipsin, ayrıca meziyetsiz, eğitimsiz, fakir, bağnaz bir kişiliğe ve abazanlığından kaynaklanan büyük bir hazımsızlığa sahipsin.
öpüşmek,
kötü bir eylem değildir.

sevişmek,
kötü bir eylem değildir.

gezi parkı,
kötü bir yer değildir.

fakat böyle bir dönemde,
böyle bir yerde,
böyle bir günde,
böyle bir şey yapmak,
kötüdür.
art niyetlidir.
kutlama yapan cifttir.
kimseyi ilgilendirmeyen çift. bir resimden sevişiyorlar gibi bir yargıya varmak abesle iştigaldir. karışmayın birbirinize.
her yerde yiyişen çifttir. bu çift senin yanına gelip sende taksimde yiyişin ulan mı dedi? sana karışmadı etmedi. çünkü böyle bir hakkı yok değil mi? seninde karışma hakkın yok kardeşim. laiklikle bunun arasındaki bağlantı kurabilen göt kıllarına cımbızla değil lazer epilasyon cihazıyla saldırmak istiyorum.
(bkz: mutlu insan görmeye tahammül edememek)
(bkz: hayattan zevk almaya düşmanlık)
yobaz güruh abazalarının ağzını sulandırmış çift. kızın kalçalarına baka baka 31 çekmekle meşgulken bir de arada gelip bu başlığı açmışlar.
şimdi anladık mesele gerçekten ağaç değilmiş.
Art niyetli çifttir. isterlerse orada sabah akşam ilişkiye girsinler ama 12 hafta yırtınıp ilk gün böyle yapmak yenilen gaza, jopa pandik atmak demektir. Yazıklar olsun! Ha sözlük godoşları sevinmiş orası ayrı.
eylemler yüzünden uzun zamandır yiyişemeyen, açılsa da yiyişsek diye şafak sayan çifttir. şu sıralar yiyişmeye kaldıkları yerden devam etmekle meşguldürler.
seksi bi dişiyle normal bi erkekten oluşan çifttir. Kadına bayıldım cidden. Bacaklar, kalça fena... Süt gibi hatun.
Park bahane yiyişmek şahane.
Başlık altında sinirlenenleri görse, haklı olarak "siz tabi hala elizabeth" diyecek çifttir.

Arkadaşlar, sizde yok, hiç olmadı diye başkalarını kıskanmayın, kin tutmayın. Çalışın, çabalayın, kendinize bakın, spor yapın; belki bi gün siz de güzel bir kız arkadaş edinip bu yalnızlığınıza, sevgisizliğinize, nefretinize bir son verebilirsiniz.*
akp döneminde olmuştur.
birileri hemen namus bekçisi yapmış. Ben de hep merak ederdim kim bu röntgenciler, bu resimleri çekip çekip paylaşanlar diye. Birilerine ahlaksız sıfatı yükleyen kişi bi kendi ahlakını sorgulasın. Yaptığı iş ne kadar ahlaki. Ayıplar içinde yaşıyorsunuz.