Islak odunla dövülesi yazardır.
anne karnında ilk ayda aldığı ehim bir darbeden ötürü beyin gelişiminin durduğu ve bu şekilde dünyaya gelmiş olduğu bilinmektedir..
görsel
Çocukluğunda ağır bir travma geçirmiş yazar. Saldırgan , terörist sempazitanlığı oradan geliyor sanırım. Öldüğünü bilmesem kırmızı fularlı kız dicemde o da leş oldu.
açık açık pkk'lıyım diyemeyen yazar.
yazık la kimin çocuğuysa.
akraba evliliği heralde.
diğerleri gibi bu da ev tipi direnişci artık .

arada sırada yürüyüş yapmak iyi gelir halbu ki .
boş adamdır.
Çapulcudur.
gezi parkı olayı tamamen ülkeyi bölme düşüncesiydi boş bir iş.
Takmış kabataş yalanı diye muftü karısı yalanı, panzerle ezildi yalanı, gerçek mermi ile ateş ediyolar onlarca ölü var yalanı, camiye girip kapıları tekmelemeleri onlarca araç ve iş yerine zarar vermeleri , her şeyi yakıp yıkmaları , türk bayrağının yakılması, pkk dhkpc ortaklığı savunacak kadar insanlık dışı mezhepçi faşist yaratık. Ölenlerin hepsi mezhepci bayrak türk ve islam düşmanı batı maşaları hepsi leştir. Ben ortalığı yakıp yıkar polise herseye saldırırım bana birsey olursa herkes katil. Yok ya cıkın hadi dışarı çıktığınız yere sokar halk bu sefer sizi terörist hainler.
Boş bir adam öyle boş ki boş kelimesi bunun yanında anlam ifade ediyor. Bir deyim var bu yazara cuk oturuyor.

Boş bidon çok ses çıkartır. Diye.
görsel
en mülayim ruhlu insanı bile kendisine uyuz edebilme potansiyeline sahip organizma.
ayar olduğum ama donuzlamadığım boş konuşan, çok konuşan boş solcu yazar. berkin elvan gibi başlıklarda çıldırırken çok gülüyorum o yüzden donuzlamıycam.
görsel

insanların dinine küfreden şeref yoksunu haysiyetsiz yaratık.

Modlar bu düşüğe nasıl tahammül ediyor merak ediyorum. Biz en ufak aksilikte ceza yiyoruz ama bu şeref yoksunu dilediğini yazabiliyor.
görsel

Arsız bir yazar...
dinsiz, imansız, komunist.
Donuza almak çözüm. Böyle kanı bozuklar havlar fazla şey yapmamak lazım.
görsel
Evet evet şintoizmi kastetmiş bi siz akıllısınız.
göte göt demiştir ne var bunda?
kadir püsküllüoğlunun solcu versiyonu.
en son burada allah'a kitaba söven bir orospu çocuğu vardı. silik oldu siktirdi gitti. haberi geldi kaza yapmış. inşallah ölmüştür. bu da onun yeni versiyonu. ben de senin bütün hücrelerini teker teker s....

en kısa zamanda cezanı bulman dileğiyle.
Şu şahsı bu sözlük de tutan modaröterlerde suç. Zaten beş para etmez bir terörist olduğunu herkes biliyor.
Bunu koruyan mod da beyinsiZ. Ne çıkarı varsa artık bu artıktan.