bugün

Şimdi biz çıkıp bu yaratığa “senin ben şerefini sikeyim orospu evladı” desek ceza alırız. “Amk kevaşesi” desek çaylak oluruz ama Bu bu düşük dilediği gibi hakaretler yağdırabiliyor.
Ahahah benim yazdığım entry üzerine demiş engellediğim için görmüyordum kendi kendine konuşmuş yazık garibe.

Egm ye şikayet etsek hapse girecek it beyanı.
Zatan bu sözlük de pkk , dhkpc destekçilerine ayrı bi hürmet var. Dine küfür ederler , türk tarihine küfür ederler herşey serbest bunlara saçma sapan başlık açarlar peygamber ile ilgili türk liderler ile ilgili bu başlıklara cevap verince sen şutlanırsın. Bence yanlış kişilere şikayet ediyon modlar düşüncelerini gayet belli ediyor. islam a küfür etmek , türke hakaret , osmanlıya hakaret serbest. Alevilik , kürtlük dedim mi dur orda yallah diyorlar.
din insanların kutsalıdır. hangi din olursa olsun dine sövmek tc.kanunlarına göre suçtur!
ceza alması bir şikayete bakar.
dincileri ve ümmetçileri efil efil kudurtan olaydır.

(bkz: kudur)
(bkz: ağla)
Hangi din olduğu belli değilmiş sie
görsel

Adam değilsin erkek gibi dediğinin arkasında dur ama sende o şeref haysiyet namus ne arar bütün iyi huylarını tüketmişsin şerefsiz.
Senin dinin kendine inanmayanlara etmedigi bedduayi birakmasin, asagilasin, oldurulmelerini emretsin, ama biri senin sevgi pitircigi dinine laf soyleyince okuz gibi anir.... sittr la !
Bir din mensubu değilsindir, dini sevmezsin tamam ama bunları kendine sakla. Gelipte burda ona buna söverek boş yapma be gülüm.
Biraz saygı.
21.yy'dayız hala din kavgası ortaçağda mıyız aq.
Kabul etmeyiz!
insanların dini hassayetlerine saygı gösterilmelidir.
Şimdi bu adam belliki ateist. insanlar zannediyoki bütün ateistler böyle. Değil kardeşim değil bu adam insanlıktan nasibini almamış ergenden başka bir şey değil.

inanmaman o inanışa küfür etme hakkı vermez ama benim sana sövmemem için bir sebep yok. Hem terörist adamdan da bu beklenirdi. Totoş.
etme bulma dünyası. sırf izmirli diye kızların ne orospuluğunu, ne patlaklığını bıraktınız. ahlaksız pislikler zerre acımıyorum sizin gibi dincilere. kendiniz başkalarına karşı çok saygı doluymuş gibi gelip buralarda zırlıyorsunuz. yemin ederim kendi annem başörtülü olmasına rağmen tiksiniyorum sizden.
Ben akitlere sövdüm diye 4 gün ceza yemiştim hatta 6. Gün hesabı açmışlardı.

(bkz: modlar göreve)
Bu osuruk gibi yazardan başka ne beklenir
Edit görüşü anaya sövmeyin.
Senin dinin kafirleri nerede bulursaniz oldurun deyince normal, ama o kafir dedigin olum emrini veren dine sovunce kotu..... cok Mantikli....
Bu atayizlerin hepsi böyledir çoğunluklu gücü bulsunlar kendilerinden olmayan herkesi kıtır kıtır keserler.zamaninda çinde mao,rusyada stalin,sri lankada pol pot ve daha nice örnekleri var.o yüzden bunları ezeceksinki sesleri çıkmayacak.
beceriksiz bir zavallı insanımsının saçmalamasıdır.

muhattap olmaya bile deymez. (bkz: koy götüne rahvan gitsin)
''Allah'tan başkasına tapanlara sövmeyin; sonra onlar da bilgisizce, düşmanca Allah'a söverler. ''

en'am-108

müslümanın görevi allah' ın adını bilmeyene duyurmaktır. bu konuda da dikkat etmesi gerekir, vebali büyüktür.
küfreder karşılık veren dinciler, ona yol açtığınız için onun ettiği küfürlerin vebali sizdedir, bunun farkında mısınız? onun için ki susun denir.
allahsız dincilerin her türlü oruspu çocukluğunu yapıp sıradan insanları tehdit etme durumu , burda değil misiniz atatürk e söven , değil misiniz insanı değerlere söven , değil misiniz başka din mensuplarına alçakça saldıran , alevilere açık açık söven , her türlü yavşaklığı yapan , insan yakan , döverek adam öldüren , islama küfür ettiyse ne olmuş , kim incinmiş , kimin maneviyatı azalmış , küfür ettiyse cezası kendinie aittir , sana giren çıkan ne ' din elden gidiyor ' diye 9 yaşındaki bebeleri yurtlara hapsettiniz onlara tecavüz ettiniz , yurtlar yandı onlarca genç öldü , banane senin dininden , banane senin yoz kafandan , ahlaksız uçkurundan git bokunda boğul kardeşim , dinini de güzel güzel yaşa , neredeyse peygamber diyeceğiniz uzun arkanızda nasıl olsa , her türlü ahlaksızlığa vakıfsınız , dininiz çok ahlaklıysa aklı başında biri onu seçer değil mi ? ama görüyorsunuz islamın ney ile anıldığını ...ben ateistim ve mutluyum yanacaksam ben yanacam şurda iki tane garibana sarıp memleketteki ahlaksızları aklamayın .