bugün

Bir kaç çapulcuyu halk diye millete yutturmaya çalışıyolar hala.
O konuyu işledik biz erdal.

Röportajı da yapan yürüyen cinsellik. keyifli geçmiş belli ki.
evet amirim doğru söze ne hacet. hem de 80 şehirde milyonlarca kişi tarafından gerçekleştirilen bir halk hareketiydi. kazanım olarak ise iktidar geziyi ortadan kaldıramadı, eşşek gibi park olarak kalmasına mecbur kaldı.
milyonların haklı öfkesidir.
benim halkım polisime askerime taş atmaz. benim halkım kazlıçeşmede 1.5 milyon olur akar. gezidekiler sadece teröristtir. tencere-tava çalanlar değil tabii. polise taş atanlardan bahsediyorum. gezi terörizmine de yön verenler zaten bu teröristlerdir. halk bir an galeyana gelmiş fakat batı ve solcu teröristlerin kirli oyunlarını sonunda anlamıştır.
Hükümetten taleplerine bakarsak halkla alakası yoktur yalandır.
halk harekatı olmasa, gerçekten bi terör harekatı olsa o gezi parkı şu an orada duruyo olmazdı. hükumet halk hareketi olduğunu gördü ve korktuğu için geri vites yaptı ve parka dokunamadı, bizde amacımıza ulaştığımız için evlerimize çekildik.
gezi, halk hareketi olma düşüncesiyle yola çıkmış, ilk günleri kararlı ve magrur chp ve bdp'nin sazı ele almasıyla çığırından çıkmış bi harekettir.

halk hareketi, halkın çekirdeğine inilerek yapılır. 3-5 medya maymunun gazına gelip halkı siz biz diye ayırarak değil gençler.

bu arada halkı biz mi ayırdık yeeaa dıye soracak canlar, buseler olabilir. çok görmeyin sonuçta gördükleri tek iktidar akp iktidarı olanın kendini cendere içinde sıkışmış hissetmesi normaldir.
%50 evde zor tutuluyorduysa çapulcu dediklerin 35 milyondu, ne çetesinden, ne çapulcusundan bahsediyorsun öküz ? demek istediğim kişilerin reddettiği gerçeklerdir. * *