bugün

http://spor.mynet.com/gal...n-galatasaraya-mesaj.html

güldüren ayardır. galatasaray benim transfer paramı karşılayamaz demiştir. evet.
bence taraftar gervinho'ya ayar vermiş *
fildişi sahili denince akla filden bile önce gelen şey nedir? didier drogba. drogba galatasaray'da oynadı mı? oynadı. ozaman kim takar gervinho'yu. hayır yarın birgün sol bamba böyle bir açıklama yapsa ciddiye mi alacaksanız allasen?
tanım: nereye gitse tutunamayan, drogba'nın gölgesinde kalmış fildişi sahilli ezik bir topçunun verdiği iddia edilen, olmayan ayar.
(bkz: gervinho sikimi yesin)

toplasan 5 milyon euro maliyeti yok,biz o parayı tarık çamdal'a veriyoruz aq.
Ayari taraftar verdi diyen mallar adam maasimi karsilayamaz dememis bonservisimi karsilayamaz demis. Saygilar.
Taraftarın verdiği ayar demek istedi sanırım.

Adını ilk defa duydum ama bu sonradan gurme herhalde, ücretimi karşılayamazlar falan. Cottik herif, benim asil takımıma senin gibisi olmaz zaten. Pirt.
gervinho kim diye merak ettim gece gece, tipine bakar bakmaz kapattım sayfayı. insanlar iyice delirmiş.
Galatasaray gervinho ile ilgilenmiş. Taraftar GS ye gelecek misin diyor. Adam mls? Diyor.

Olm adamla nasıl ilgilendiniZ siZ?

Fakir babasından utanıp başkasını baba diye götüren ezik piçler gibi mi davrandınız? Kendinizi mls takımı diye mi tanıttınız andavallar?
bonservisden bahsediyor adam maaştan değil gervinho haklı beyler dağılın.
görsel
Hayır bunun ayarlık bir tarafı da yok. Para için mi geliyormuş. Yok florya doğumlu doğuştan galatasaraylı amk onun için geliyor. Neymiş sneijder kalbiyle oynuyormuş. Hala böyle salak romantik adamlar var memlekette. Verme bakayım parasını da nasıl ebene atlıyor cas'ta uefa'da o para için.
gervinho gibi ikinci sınıf bir futbolcu bile galatasaray'a bilezik gibi ayar veriyorsa gaassaraylılar kulübü toptan kapatıp gitsinler.

puhahaha iyi cevap vermiş yalnız.
fbliler her işi kıçtan anladıklarından bu da bir benzeri olmuş. ayarı yiyen gervinho...
Taraftarın gervinho ya verdiği ayar olarak düzelmesi gereken başlıkdır.
ayarına çakim sana bişey olmasın.
(bkz: ahahahahaaahahhahahhahh)
Ayarı taraftar vermiştir ezik kuşlar çarpıtmasın olayı.
Galatasaray'a verdiği komik ayardır. Birinci adam benim bonservisimi ödeyemez demiş taraftar çözememiş ikincisi yok drogba sneijder kalbiyle oynamış demiş. Lan verme bakalım 1 hafta parayı bakalım neresiyle oynuyorlar. Bırakın romantizmi ayarın hasıdır. Evet.
burada asıl ayarı veren taraftardır.
ingilizceden birhaber olan fransizlarin beynini amciklatan ayar. Hala taraftar ayar verdi demiyorlar mi bir de * yukari da bir salak da drogbanin maasini odedik biz diyor. Hic gulecegim yoktu.
siz benim transfer paramı veremezsiniz hadi lan diyerek güldürmüştür. evet.
Güldürmüş ayardır. Evlat acısı gibi koymuştur. Evet.
mls takımı Galatasaray'ın verdiği ayardır.

--spoiler--
avropodo bozo horkos tonoyor.

--spoiler--
senin baban drogba oynadı bu takımda sen kimsin lan saçına sıçtığımın diye cevap verilmesi gereken sözde ayar.
bonservisinden fazlasını drogba'ya yıllık maaş olarak verdik. anca lale gibi konuşsun.