bugün

ters döndürüp, tam ortadan 90 derece bükmektir.

o kadar. o şekilde bırakın.
çaylak cezası ile cezalandırılmandır.

az kaldı, gayret et. rahatlayacaksın. evet.
Başını okşayıp "rahatla len it" demek olabilir.
saçını okşama, uyutma, omuz ve boyun masajı, oral seks, telkin, içerideyse dışarı, dışarıdaysa içeri sokmak yani atmosfer değişikliği gibi yardımsever eylemlerdir. bu yolları yürüyenler unutulmaz.
eğer dişi ise klitorisini yavaş yavaş yalamakla olur.
dişi ise beraber mutfağa geçip portakal sıkacağında beraber portakal sıkmakta işe yarayabilir.
masaj.

öyle "kadını şöyle alacaksın böyle alacaksın diyenlerden" değil.

kadın erkek çocuk fark etmez. güzel yapılan bi masaj, rahatlatıcı konuşmalar, hatta biraz muhabbet kimin keyfini yerine getirmez ki?
sevişin..

ya da içirin..
bir başkası denmediği için kendimi baz alıyorum, bir çift şey bulup onunla ilgilenilmeli. var ya hani böyle şey.. meme'yle başlıyo baş harfi.
Kimi istiyorsun aslanım kimi getirelim sana diye sormakla başlamak yerinde olur.

Sevdiği ve onemsedigi birinin varlığını hatırlamak onu yapmak istediği şeyden uzaklastirip daha makul düşünmeye başlayacak Bir ruh haline taşıyabilir.
yanağından öpmek.
Şarjördeki mermilerin tek tek çıkartılıp kişiye tekrar şarjöre dizdirilmesidir sanıyorum.

Bende Anthropoid filminde görmüştüm bunu.
al bi sigara yak abi..
Acı biber yedirin çok işe yarıyor.
Cay var içer misin.
Bir otobüs yolculuğunda şoför bey kavga eden iki adamdan birini yanına çağırıp gel kardeşim otur şuraya çay verin adama al şu sigarayıda yak bakalım diyerek bütün krizi çözmüştü. Sonuç olarak çay sigara her derdin devasıdır.