bugün

Gözün üst kısmında bulunan kıl bütününe kaş denir.
denim pantolon kumaşını tarif eden denim; köken olarak Fransızca'dan gelmekte olup de Nimes yani Nimes 'den gelen anlamındadır.
Haarp gizli bir proje felan değildir.

Milyonlarca insanın konuştuğu birşey gizli olamaz.

Deprem yaratmak için kullanıldığı da kısmen yalandır.

Projenin çıkış amacı ışık hızında daha hızlı parçacıkların var olup olmadığını araştırmaktır. Bunun için gerekli olan güçlü sinyalleri uzaya gönderebilmek için enerji toplanırken yer sarsıntıları ve fayları tetikleyebildiği doğrudur.
boşanmaların temel sebebi evliliktir.
sigara içmek size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir.evet.
Dondurma sıcakta erir.
fahriye evcen kınada ağlamamış.
Yeşil çay çok tüketildiği zaman troit hormonunu baskılayıp kilo almaya neden oluyormus.

(bkz: dimyata Prince gitmek)
telescript ve telephoto, gazetecilikte kullanılmış olan iki mühim aygıttır.
doğum tarihimin hatırlanmasına çok önem veririm. 10 temmuz.
(bkz: Tanrı istemezse yaprak düşmezmiş)
Uçakların pistteki kalkış hızları 270-330km/sa arasındadır.
Bu bayramı çok rahat geçirdim çünkü bedava 10GB kazanmıştım.

(bkz: fakiriz ama salak değiliz)
11 temmuzda lys açıklanıyor .
Bukalemunlar ortama uymak için renk değiştirmezler. Tehlike anında veya karşı cinsi etkilemek için renk değiştirirler.
Fakirim ama yalnız değilim.
Türkiye'nin en uzun kavşağı ankara'dadır.
dünyada herhangi bir canlının ne kadar süreyle kaç kere ne yaptığını inceleyen insanlar var .
Penguenlerin dizleri yok.
Kakam geldi.
anahtarımı kaybettim , eve giremiyordum. oturduğum bankta düşürdüğümü düşününce; gece vakti gerisin geriye uzunca bir yol yürüdüm. neyse ki yerinde duruyordu. cüzdan , telefon olmayınca ev anahtarını sallamamışlar belli ki. swf. iyi ki de sallamamışlar huzur içinde uyuyacağım.
Şeyma subaşı adında bi kız var.
Su an tatu all the things she said dinliyorum.
hala uyumadım.
amerika ' nın en şişman başkanı olan william howard bir keresinde banyoda sıkışıp kaldı.