bugün

(bkz: cumshot)
(bkz: yeni başlayanlar için gerdek)
bdsm yapılır
(bkz: otoerotik aktivite)
(bkz: öyle mi)
Arkadaş en uyuz olduğum konulardan bir tanesi.
Gerdek de ne yapılır malum şey yapılır tabi ki. Bu malum şeyin yapılacağını nerdeyse çocuklar bile bilir.

işte ben bu noktada takılıyorum. Yani düğün oluyor nikah bitiyor. Millet evlerine dağılıyor. Ve herkesin aklında şu var. Bu ikisi aganigi naga nigi. Ve düğün boyunca sana, size, bize; hiç değilse bir kez olsun o gözle bakıyorlar. Yani bu çocukar şimdi;

Sapıkça, komplekslice gelebilir. işte ben burada çözüm arayışı içindeyim. Her ne kadar muhafazakar bir yapım olsa da mutlaka, evlenilecek kişi ile aktif ilişkiye girilmeli. Diyeceksin ki haklı olarak ya evlenmezseniz ne olacak, kıza yazık olacak. Tabi olasılık dairesinde ama artık nikah tarihi aldıysanız diyorum, iş gerdeğe bırakılmamalı. Yapılmalı. Düğünde de rahat rahat kurtlarını dökersin, gerdekte de, birbirini tanımanın verdiği rahatlıkla hacetini giderirsiniz. Ne bilim lan. işte öyle.
zor bir sorudur ama cevabı basittir.
(bkz: hata yapma da ne yaparsan yap)
geleneğe uygun bir şekilde kadın patlatılır. gerisi (bkz: cumshot)
tövbe tövbe soruya bak şimdi gerdekte ne yapılırmış, ''elde edilen kan, gelin hanımın alnına sürülür'' amk.

edit: ne demek ne yapılır lan, evlenicek yaşa gelmişsin bilmiyomusun, otur tavla oynayın ayı.
tavla oynanır başka ne yapılacak ki.
ne yapılacağını merak edenler için :

" ceviz oynamaya mı geldin odama " türküsü söylenir.
ne yapıldığı belli ama olayları değiştirmek lazım biraz.

ulan arkadaş! bütün gün anan sikilmiş. düğün falan derken dizinde derman kalmamış. eve gidince ohh şimdi karıya atlarsam tadından yenmez diye düşünüyorsan bildiğimiz saygısızlık lan bu. iki dakikada çıkaralım işi çünkü bunun yapılması gerek bu gece gibi bi zihniyet var amk.

en güzeli gerdek gecesi al içkini. iç sız koltukta. karı gitsin yatakta hüngür hüngür ağlasın. ahahah.

yok karının da gönlünü yap. içkiyi iç sonra pişti falan oyna. sohbet et. film izle. kaldırma o siki boşuna.
ilk önce 2 rekat şükür namazı, sonra acele etmeden olayları akışına bırakmak ve ilk gece işi fazla abartmamak tam anlamıyla cinselliği yaşamayı beklememek gerekir.
bu tür başlıkları açanlara uygulamalı göstermek istediğim şey yapılır.
(bkz: bi bitmediniz amk)

ha sen gerdekte arkadaşlarınla oturup sohbet edip tavla falan oynuyorsan orasını bilemem tabi.
hatun kişi kız ise birleşme den sonra kan gelecektir bu durumda gerek sağlık açısından gerekse miğde meselesinden kanlı sex yapılamasa daha iyi olur(ben yapmadım).
bu sebepten gerdek geceleri vasat gecelerdir.
en güzelinden siyaset yapılabilir.
memleket meseleleri.
(bkz: gerdeklemek)
okul öncesi bir çocuğun sağdan soldan duyması ile sorduğu yaşından büyük sorudur.

+ baba gerdekte ne yapılır.

- keloğlan bitti mi oğlum.

+ yok.

- iyi hadi izle o zaman.
Çilingir sofrası kurulur, sonra iki rekat namaz, ondan sonra da iki kişilik güreş yapılır. Yanlış mı biliyorum lan yoksa?
Eşşek el arabasına bağlanır. Başka ne yapılacak ki.
tavuk kesilir.*
görsel
Beybi!
Dik açı şart.
karşılıklı çay içilir.

(bkz: ya ne olacağıdı)
görsel
(bkz: you cant get handle)

size yabancı dilde espri yaptım.