bugün

sabaha kanlı çarşafı garantileyen gelindir.
damat abazaysa dinlemez regl rügl dalar; anadolu ne damatlar gördü. örnekse buyrun (bkz: gerdek gecesinde gelinin belini kıran ayı)
salak bir erkekle evlenirse eğer yutar bunu. eğer bir doktorla evlenirse boku yedi demektir.
kadınların sevişmekten haz almadıklarını sananların hınzır olarak niteledikleri gelindir.
(bkz: sarı gelin)
er ya da geç sonuçtan kaçamayacak olan gelindir.
ilk geceyi stres yapan, korkan gelindir.
Seni gidi gidi gidi gidi..
T:cok zekidir.
Harcaniyordur.
bilinçlenelim beyler.
görsel
işbu olgu öncül muayenenin birincil gerekçesidir. ohm ohm.
(bkz: bir oda dolusu adamın birbirini sikmesi)
Emin olun buradaki beyefendilerin büyük çoğunluğu bekarete takıntılıdır. Bu odadan bir beyefendi ile çok uygun bir çift olabilecekleri kanaatindeyim.
Daha önce çok fındık kıran gelindir.
damadin burnuna kötü kokularin geldigi gecedir..
Buna karşılık farkında olmadan intikamını acı şekilde alan damatlar da var.
Yok ya... Sandığınızdan (ertelenen maçı 5-0 kazanmak) değil.

Gelin: eheeheehe gerdek gecesini regl'in ilk gününe getirdim. Aaaay yea, düğünü Çarşamba gününe aldım bunun için ama olsun. Nasıl olsa akşam 9 da düğün. iş çıkışı arkadaşlar akraba eş dost gelir, hafta sonu olmasa da olur. Hem hafta içinde salon daha ucuz oluyor diye de ikna ettim, eheeheehe kaynanam da sevindi garibim "gelin hesabını kitabını biliyor" diye. Aaay gülmekten öleceğim.
Aaahhaaay seni bir hafta kuzu gibi meleteceğim damat efendi.

Damat: tam sürpriz olacak ama. Uçak biletini aldım, rezervasyonu yaptım. Tam da mevsimi deniz kum havuz açık büfe 5 yıldızlı otel de 5 gün balayı sınırsız içki yemek eğlence, düğün günü söyleyim de sürpriz olsun. Ne güzel her gün havuz da yorgunluk giderip cocktailler içip plaj da yatacağız.

Sonuç: gelin ne denize ne havuza girebilir. Ağrı kesiciler sıcak su torbaları ile evlilik düğün stresi bir de kazdığı kuyuya düşmek ile daha fazla yaşanan regl'in işkencesi ile boğuşur.

Damat, hayatından memnun içinden gülme krizine girerek balayını yapar. Havuzdan çıkmaz, eteği ile oturup güneşlenen eşinin kıskanç bakışları altında plaj da havuz da eğlenir.