bugün

arkadaşlarına karısını iştahlandıran erkektir.

vardır böyle lavuklar üstelik çoklardır.

allah ıslah etsin bu erkek müsvettelerini.
arkadaşları tarafından gerizekalı olarak nitelendirilecek ve karısının erkek arkadaşlarının fantezilerine alet olmasını sağlayacak erkek gibi bir şeydir. evlendiği kadını sevmese dahi böyle öküzlük yapmaması gerekir.
erkek değildir o, başka bir oluşumdur. ciddiye almamak gerekir.
ilk durakta otobüsten atılıp, 10 x 10 odunla dövülmesi gereken yavşak kılıklıdır.
(bkz: gavat)
(bkz: ADAM MISIN LAN SEN)
(bkz: hocam erkek demişsin bu bildiğin lavuk çıktı)
yıl dönümlerinde de arkadaşlarıyla maç izlemeyi tercih eder bu adam.

yani ben bu duruma bir mecaz olarak bakıyorum (en azından bakmaya çalışıyorum). var böyle adamlar. arkadaşlarını ailesinin, eşinin, değerlerinin üstünde tutan. gözü başka bir şey görmeyen.

psikoloji bilimi incelesin arkadaşım bu durumu. aaa. boş durmasınlar.
mahrem duygusu gelişmemiş erkektir.
Erkekliğinden şüphe edilecek, yarın bir gün karısını başkalarına sunma ihtimali barındıran, karaktersiz erkek.
AMIN OĞLU ESTABAN DIR.
bunu öğrenen eşin o arkadaşlarına uygulamalı anlatması caizdir efendim. zinaya girmez.
çocukların bir yeri şişer maazallah.
arkadaşlık ilişkisinin oracıkta bitirilmesi gereken tipitiplerdir.

hadise aynen şöyle cereyan etmişti.

+baba şimdi karıyı gelinliği çıkarmadan yatağa yatırdırdım...

-yok yok yazamayacağım.
hemen boşanılması gereken lüzumsuz kişidir.
pezevenktir . karısınıda satar o şerefsiz.
(bkz: angut)
(bkz: dangalak)
(bkz: harbi mal)
karısı ve arkadaşı tarafından aldatılacak erkektir.
Sosyal yahut iş hayatında kendini ispatlayamamış kişilerin "erk(güç)" olduğunu ispatlamak amacıyla giriştiği ahmakça iştir. Amaç; "bakın ben neler başarabiliyorum" imajı yaratmaktır. Haberdar değildir ki aslında neler başaramadığını ispatlıyor.
başkalarını da imrendiren erkektir, utanmasa "keşke sen de orada olsaydın" diyebilecek kapasiteye sahip maldır.
imha edilesi yaratık.
herkes kabul etsin ki, olmayan erkektir. bizim kültürümüzde, yaşayışımızda, hayat tarzımızda bırakın gerdek gecesini, ilk öpüşmesini bile anlatmak öpülen kıza saygısızlıktır. son dönemlerde fuck body diye bir şey türedi, ondan bahsetmiyorum, gerine gerine herkes anlatıyor bu tarz ilişkilerini. ancak ve lakin erkek, karşısındaki kızı seviyorsa, hatta sevmek de değil, değerli görüyorsa, elinden tutup sokakta gezdiriyorsa, öpüşmesini bile anlatmaz, paylaşmaz. sahiplenicidir türk erkeği. he yok devir değiştiyse, godoşlaştıysa millet, onu bilemiycem.
vardır! böyleleri...

ilgi çekebilecek başka bir şeyi olmayan, fırlamaların oyuncağı haline gelip olayın en ince detaylarına kadar inen, zavallı erkeklerdir. erkekliklerini ispat etme gailesine düşüp eşleriyle ilgili sır kalması gereken mevzuları da farkında olmadan deşifre ederler.
cahillikten tiksinme sebebidir.
(bkz: tiksinç durumlar)
namus,mahremiyet kelimelerinin anlamını kavrayamamış erkek görünümlü mahlukattır..