bugün

gerdek gecesi gelinin kocasının 9 santimlik cinsel organı ile karşılaşmasıdır. *

+ bu ne necatiii!

- söyleme öyle.

+ tüüüüüü! bamya idi düğme oldu. *
gelin daha uzunlarını görmemişse iyi geçecek tanışmadır.
gelin o güne kadar başka bir penisle tanışmamışsa normal bir durumdur.

hayatı boyunca ilk gördüğü penis o 9 cm'lik ise sorun olacağını sanmıyorum ama gelin eğer ki daha önceden ben nelerini gördüm havasındaysa o zaman naneyi yemiş durumdadır ki o 9 cm'lik penis ona yetmediği gibi erkeğinde hoşuna gitmez bu durum ki şöyle; eh kız daha önce bir çok kişiyle birlikte olduysa işi zordur erkek bu durumu kabullenir mi bilinmez.
eger mahalleden ablaları tecrübe,boyut konusunda bilgilendirmişse bayanı . ablaların kocalarının bayanın hedefi haline gelmesini saglıyacak durumdur .
gelinin, "beterin beteri vardır" diyerek kendisini teselli etmesi mümkün olan durumdur.
http://galeri.uludagsozlu...r/malafat-kokteyli-21811/
-aşkım bu ne?
+9 cm aşkım yeter bence
-kalkınca kaç oluyo bu cengiz ?
+kalkınca mı !?
penisini ilk gerdek gecesi görmüş şakirt modeli.
artık kırsal yerlerde bile kızların evlilik öncesi evlenecekleri kişi ile yiyişmeye başladıkları için olmayan önermedir.
(bkz: test sürüşü)
kızın vereceği tepkiye göre daha önce kaç tane gördüğünün anlaşılacağı durumdur. sonuçta karşılaştırma yapabilmesi için elinde geçmişe yönelik veri bulunması gerekir. boşuna dememişler;

- el yarağı yemeyen kocasının kini piyade tüfeği sanarmış.
-merhaba, ben aysu.
+merhaba, ben 9 cm lik penis bıdık. sizin içinde bir sakıncası yoksa bu gece bi vajinanıza girme durumum olabilir, biliyorsunuz gerdek olayı falan.
-elbette efendim, buyrun, ne demek.
+teşekkürler, görüşmek üzere.
-görüşürüz, içeri boşalmazsanız sevinirim yalnız.
+tabi, tabi, olur mu hiç ilk geceden.
bir araştırmaya göre japonların ortalama penis uzunluğu 9 cm imiş
damat japon olabilir fikrini akla getirir .
Geceyi daha kolay atlatmaktır. Eğer ilk ise sorun edilmeyecektir. Belki bir kaç sene sonra çok ıslandığı zamanlarda çok da hissedemediği fark edebilir hatun kişi... Yine pek takmayacaktır. Hayat işte. Sonra sonra pek de talihli olmadığını farkeder ki, artık çoluk çocuğa karışılmıştır muhtemelen doğumla alakalı bir durum olduğunu zannedecektir de bir yurdum erkeği daha aradan sıyrılmış olacaktır. Hayırlı olsun.
"penis değil klitoristir o" denmesi gereken durum.
Penis sahibi boyu değil işlevi sözünün arkasına saklanarak üstün bir performans sergilemelidir ki durumu kurtarabilsin yoksa hem boy hemde işlev olarak zayıfsa aile faciasına doğru gidecek bir durumdur.
fiziksel özürlü olma ihtimali vardır.
gelinin hayatı boyunca gördüğü en acıklı fragman filmdir, malaasef filmin tamamını başka salonlarda izleyecektir.

Uzun soluklu film tercih eden gelin ve gelin adayları bana ulaşabilirler.
şaka lan şaka, gidin bamyanızla mutlu olun.
aldatma boşanma sebebidir. 20 cm anlarım da 9 cm nedir.
(bkz: solucan)
belki de daha erekte olmamıştır.
benim malafatın sözüm ona üçte biri nerdeyse.
bir erkek için kabus gecesi olabilir. 9 cm nedir ya, çay kaşığı gibi çay mı içeceksiniz yoksa ? *
tanışmak?

tanışmak için mikroskop ya da dürbüne ihtiyaç vardır.
mutluluk penis boyuyla olsaydi dünyada kisa penisli adam kalmazdi, tepkisini verdirir. genetik diye bir bilim var, allah askina yapmayin. unutmayalim ki dünyanin en kalabalik iki ülkesi (ki dunya nufusunun yarisina tekabül ederler) penis boyu ortalamasinda cok geride. demek ki neymis kisa penisli erkekler de tercih ediliyormus. kaldi ki bu benim yorumum degil, istatistiksel gercek.
internet goygoyudur. 9 cm kisa mi? Elbetteki kisa..

Ama bir kadin bir adami gercekten sevmisse gerisi hikayedir.

Asil konu da bu zaten.
gelin hanım zaten 20 cm beklerse türkiye şartlarında muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaktır.fakat bence her kadın bi 13-15 hak eder enazından normal boyda odur zaten.