bugün

konyada ,daha da eşine rastlanabilitesi olmayan kaliteli bir kpss kursudur. ince minare camiinin hemen arkasında yer alır ve selçukluda da şubesivardır.
bu sene ilk defa gidiyorum ve aralarından birrr tanesine mi " bu hoca kalitesiz" , "bu hoca çok basit" denmez ? evet, denmez. horzum , bulut , bünyamin , m. yalçın hocalarım bu halayda oyuncular ise yakup kırnık hocamız da bu halayın başıdır. söylediği her söz inci tanesidir kendisinin .
hararetle tavsiye ederiz efendim.

edit:qurban hüseynov hocamıza da özel teşekkürü borç bilirim.
konya ve ankara da faaliyet gösteren, tus hariç sonu s ile biten bitmeyen bütün sınavlarda kalem oynatabilen, kaliteli hocaları bünyesinde barındıran dershane.

sadece füsun hoca az türkçeci ve edebiyatçıları fazla seviyor gibi geriye kalan hocalar eşit derecede yakın öğrencilerine..

edit: sansür. *

edit2: Hakan Bozdağ hocama sevgiler. kusura bakmayın efendim sözlük formatı gereği küçük çıkıyor yazılar..
Tarih alan bilgisi konusunda pek iyi olmayan kurs..

genel yetenek - genel kültür ve eğitim bilimleri için gelin ama tarih alan bilgisi için pek uğramayın, evde çalışın.

not: diğer alanlar için herhangi bir bilgim yok ama coğrafyacılar çok şanslılar orası ayrı *
deneme sınavlarında bolca dizgi hatası yapan dersane. işlerini ciddiye almadıklarından değildir umarım.. bundan hocalar da şikayetçi çünkü..

ayrıca tarih alan dersine giren hoca, ösym'den bağımsız hareket ediyor ve kendi bildiğini doğru sayıyor..

son deneme sınavındaki en az 2 3 tarih sorusu yanlış ve 5 6 soru da öğreten tarih isimli kitaptan kopyala yapıştır şeklinde sınava alınmış.

hayırlısı bakalım.
başta bulut hoca olmak üzere, horzum olsun hakan hoca olsun çok kalitelidirler. murat hocamız iphone 6'sını kantinde ya da başka yerlerde unutur genelde ki, bu bana şok etkisi yaratır genelde. tarihçi serisi efsanedir, horzumla başlarsınız, aladağ ile devam eder ve hakan hoca kapanışı yapar.

bünyamin hoca ve bulut hoca tek başlarına eğitim bilimlerini ezberlemiş adamlardır. direk kpss'de soru hazırlasalar bu kadar olur yani. onun dışında daha neresini övsem bilemiyorum.

az da yereyim. kantinde yer bulamıyoz, masa goyuverin.