bugün

evet efenim, ergenler hakkında yazdığım yazılarda yeteri kadar anlaşılır olmama rağmen, kendi yaşım ve üzerinde bir insanın (buraya dikkat!) 26 ve üzeri kişilerin anlayabileceği ve halen ergen yaşlarda olup da, beyni en az bizler kadar gelişmiş olanlara yazdığım için kendimi gerçekten suçlu buldum.

ve bende daha anlaşılır kelimelerle yazmaya karar verdim.

sen çocuk, ben büyük, sen ye büyü, ben yedim büyüdüm, sen yaz, ben yaz, sen orda yaz, ben burda yaz, sen yazma benim başlık altıma.

evet efenim dilerim hatamı telafi edebilmişimdir, ama gerçekten sıktılar arkadaşlarım, hayır bu beyinsizlere şakirt kelimesini kim öğrettiyse o kişiye çok tepkiliyim.

efenim bunlar şakirt ve troll kelimelerini kullanınca büyüdüklerini sanıyorlar yapmayın arkadaşlar, sözlüğümüzde bu tarz ergenler beslemeyelim lütfen, gitsinler kim besliyorsa orada yaşasınlar.

tabi benimde aralarında konuştuğum kendini geliştirmiş olanları var yok değil.

herneyse ana konudanda fazlaca sapmadan, toparlayacak olursak; mantıklı yorum yapan ergen arkadaşlarımızın bu mantıksız yorum yapan ergen arkadaşları aşağılaması babında; bende ergenim ama mantıklı yazıyorumun kısaltması olan beamy kısaltmasını siz sözlük halkının kelime dağarcığına sokmuş bulunuyorum.
(bkz: sözlük yazarlarını eleştiren sözlük yazarı)
(bkz: genç ergen)
bu kadar yazıyı boşu boşuna okuduğum başlık. Bir şey anlamadım dili düzülmüş yazıdan.
(bkz: arkadaşım beamy demişsin bamya olmuş)
(bkz: akıl yaşta olsaydı sen böyle olmazdın)

edit: troll'e troll demiyeceksek kime troll diyeceğiz..
(bkz: genç ergenler laf sokma çabasında)
genç ergenlerin psikolojisine dair fikirler edinmemizi sağlayan tespitlerdir.
--spoiler--
tabi benimde aralarında konuştuğum kendini geliştirmiş olanları var yok değil.
--spoiler--

gerçek tanım: gelişmiş ergenlerin, az gelişmiş ergenleri aşağılama çabası.