bugün

-hep sevgili kal lan valla evlilik deyince nevrim dönüyor lan benim. yüklenme sabret zamana bırak amk, az iki ay geçsin hemen evlilik muhabbeti yapalıma gelmesin olay. tamam meraklısınız hepiniz düğüne, gelinliği de bu kadar bokunu çıkartma.

-ne halt yediğin değil karakterin önemlidir bak. ama gelip bana sigara içme, içki içmesezsen olmaz mı deme. bunları yapan bir insan kötü diye bir kaide yok unutma bunu.

-kadınsın diye her seferinde benden bir şey bekleme. seviyorsan söyle, gidiyorsan dolandırmadan söyle, çocukça hareket etme.

-bir yere giderken az ne giyeceğini bil. her yere yırtık dondan çıkar gibi koşma. şu şekilde de savunma yapma valla tiksinirim: ''ama orda herkes böyle giyinecek, herkes böyle.'' amk bana ne herkesten seninde bir farkın olsun lan.

-nerde ne yapacağını bil. her yerde çocukluk yapma, ağırbaşlı olacağın yeri bil.

he birde beni taşıyabilmelisin bebeğim (illa erkek mi taşıyacak lan kadını cinsiyetçi olma kadın erkek eşittir).

şimdiye kadar eksik olanlar bunlardı olursa sana kadar eklerim, bunları da oku çalış pratik sınav yapacağım 99 olursa kalırsın. hadi öptüm şimdi seni he he.
erken gelme.
dil ile yapılan uyarılardır.
Samimi ol.
adam ol, canımı ye.
Bosuna yorulma cekilmez birisiyim.
--spoiler--
senden bir önceki deliydi harbiden.senin ise trisiklik antidepresanların hem noredrenalin hem de serotoninin presinaptik sinir uçlarına re-uptakesini bloke ederek, sinaptik aralıktaki monoamin konsantrasyonunu arttırmak suretiyle anti depresan etki sağlayacağından eminim... tırsma tırsma gel...
--spoiler--